Stylowalazienka.pl
Masz pytanie? Zadzwoń!

Grzejniki łazienkowe ENIX

Przedstawione poniżej grzejniki łazienkowe / dekoracyjne można przystosować do indywidualnych potrzeb, to znaczy: zmienić kolor ze standardowego białego na dowolny z palety RAL, dostosować wymiary grzejnika do potrzeb klienta lub przygotować go do montażu grzałki elektrycznej. Takie zmiany wymagają wydłużonego terminu realizacji, który średnio wynosi od 7 do 14 dni. Składając zamówienie można skorzystać z przedstawionych propozycji kolorystycznych lub samemu podać numer koloru z palety RAL. Jeżeli chcesz, aby wybrany przez Ciebie grzejnik miał inne wymiary niż zaproponowane, to podaj nam w zamówieniu jego wymiary zewnętrzne, a my prześlemy Ci wycenę i poinformujemy o terminie realizacji zamówienia.

Poniżej przedstawiliśmy przykładowe realizacje kolorystyczne, które są najczęściej wybierane przez naszych klientów. Wyświetlona lista produktów nie przedstawia wszystkich dostępnych wersji, a jedynie skromnie ilustruje bogactwo dostępnych opcji.

Informujemy również, że grzejniki łazienkowe / dekoracyjne wykonane w innym kolorze niż biały, lub przystosowane do montażu grzałki elektrycznej są wykonywane jedynie na indywidualne zamówienie i w związku z powyższym nie podlegają zwrotowi.

Grzejnik łazienkowy Flexi FL 674 x 1375 produkcji Enix Grzejnik łazienkowy Flexi FL 674 x 1375 produkcji Enix
Producent: Enix
Cena (bez kuponu rabatowego):

5 874,48 zł

szt.
zobacz więcej
Grzejnik łazienkowy Palma PL 668 x 1886 produkcji Enix Grzejnik łazienkowy Palma PL 668 x 1886 produkcji Enix
Producent: Enix
Cena (bez kuponu rabatowego):

11 568,15 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium