Stylowalazienka.pl
Masz pytanie? Zadzwoń!

Grzejniki łazienkowe Terma

Przedstawione poniżej grzejniki łazienkowe / dekoracyjne można przystosować do indywidualnych potrzeb, to znaczy: zmienić kolor ze standardowego białego na dowolny z palety RAL, dostosować wymiary grzejnika do potrzeb klienta lub przygotować go do montażu grzałki elektrycznej. Takie zmiany wymagają wydłużonego terminu realizacji, który średnio wynosi od 7 do 14 dni. Składając zamówienie można skorzystać z przedstawionych propozycji kolorystycznych lub samemu podać numer koloru z palety RAL. Jeżeli chcesz, aby wybrany przez Ciebie grzejnik miał inne wymiary niż zaproponowane, to podaj nam w zamówieniu jego wymiary zewnętrzne, a my prześlemy Ci wycenę i poinformujemy o terminie realizacji zamówienia.

Poniżej przedstawiliśmy przykładowe realizacje kolorystyczne, które są najczęściej wybierane przez naszych klientów. Wyświetlona lista produktów nie przedstawia wszystkich dostępnych wersji, a jedynie skromnie ilustruje bogactwo dostępnych opcji.

Informujemy również, że grzejniki łazienkowe / dekoracyjne wykonane w innym kolorze niż biały, lub przystosowane do montażu grzałki elektrycznej są wykonywane jedynie na indywidualne zamówienie i w związku z powyższym nie podlegają zwrotowi.

  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja

Terma to polski producent grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Od 1990 r. służy ludziom nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach. Co na temat swojej działalności mówi firma Terma: "Czy jesteśmy idealni? Nie. Ale pociąga nas doskonałość i to ona jest najsilniejszym motorem naszej działalności. Nieustannie badamy potrzeby naszych Odbiorców i rozwijając technologię oferujemy im coraz lepsze produkty. Stawiamy na najwyższą jakość, design i różnorodność. Ponad wszytko stawiamy jednak na innowacyjność. Aktywnie uczestniczymy w targach międzynarodowych i wydarzeniach lokalnych, staramy się być blisko każdej grupy Odbiorców: zarówno Partnerów Handlowych, jak i Konsumentów. Efektem jest stałe rozszerzanie oferty oraz oferowanie produktów szytych na miarę."

Historia marki sięga 1991 r. kiedy to spółkę Terma sp. z o.o. założył obecny Prezes i zarazem główny udziałowiec, Edward Brylowski. Głównym celem działalności była produkcja grzejników łazienkowych z profili stalowych, a wyróżnikiem szybko stała się jakość oferowanych wyrobów. Przez wiele lat intensywnej obecności zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych, poszerzono znacząco zakres dotychczasowej działalności, wzbogacając ofertę produktową m.in. o grzałki i akcesoria do grzejników. Obecnie Terma to nie tylko grzejniki i grzałki elektryczne, ale także wysokiej jakości sprzęt do rehabilitacji  i wyposażenie integracyjnych placów zabaw oraz wdmuchiwarki do światłowodów i nowoczesne maszyny budowlane umożliwiające prowadzenie bezwykopowych prac ziemnych. W ofercie znajdują się również oryginalne grzejniki żeliwne, produkowane seryjnie, ale z zachowaniem warsztatu typowego dla manufaktury. Początkiem ery profilowych grzejników dekoracyjnych było wprowadzenie w 2007 r. do sprzedaży modelu „Dexter”. Pomimo upływu lat wciąż pozostaje on jednym z najlepiej sprzedających się modeli grzejników łazienkowych w Polsce. W 2019 r. rozpoczęła się największa inwestycja w historii Organizacji. W Czaplach pod Gdańskiem, obok dotychczasowej fabryki, powstaje nowa hala produkcyjna. Nowoczesna technologia, rozszerzenie parku maszynowego oraz zwiększenie liczby pracow­ników przyczynią się do podniesienia jakości i wydajności usług.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl