Stylowalazienka.pl
Masz pytanie? Zadzwoń!

Kabiny prysznicowe kwadratowe 120x120

Kabiny natryskowe i prysznicowe Kerra to świetne pod względem jakości produkty, dostępne w wielu różnych wariantach i odmianach. Szerokie możliwości konfiguracji oraz atrakcyjna cena sprawiają, że produkty Kerra są chętnie wykorzystywane w wielu polskich domach.

Kabiny Kerra: szeroka gamą produktów

Produkty Kerra to szeroka gamą produktów, która spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Ta polska firma skupia się przede wszystkim na wysokiej jakości kabinach prysznicowych oraz natryskowych. Stosowane w nich materiały są niezwykle trwałe i łatwe w czyszczeniu, a innowacyjne technologie sprawiają, że każdy prysznic jest wyjątkową przyjemnością. Marka Kerra z myślą o swoich klientach przygotowała różne rodzaje kabin.

Kabiny prysznicowe narożne

Firma Kerra jest jednym z kluczowych producentów najczęściej wybieranych kabin prysznicowych narożnych. Rozwiązania tego typu są bardzo uniwersalne, ponieważ do instalacji niepotrzebna jest wielka powierzchnia. Najczęściej spotykane warianty oferowane przez markę Kerra to:

  • kabiny prysznicowe kwadratowe 90x90 cm i 80x80 cm
  • kabiny prysznicowe prostokątne 80x100 cm i 90x120 cm

Kabiny prysznicowe Kerra mogą przybierać różne kształty - kwadratu lub półokrągłe, wpisujące się w nowoczesne trendy designerskie. Każdy z produktów marki został zaprojektowany tak, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń nawet w niewielkich łazienkach. Dla Kerra ergonomia to podstawa, dlatego kabiny tej firmy są ogromnie popularne.

Kabiny prysznicowe przyścienne

Kabiny przyścienne Kerra to produkty chętnie wybierane z uwagi na niski koszt instalacji, mogą być stosowane w wariancie połączenia z wanną. Kabiny tego typu warto wybrać szczególnie wtedy, gdy w pomieszczeniu brak konta prostego lub umiejscowienie przyłączy wodnych i odpływów prysznicowych nie pozwalana na inną instalacje kabiny. Produkty Kerra sprawdza się również w niewielkich pomieszczeniach, ponieważ są niezwykle praktyczne i ergonomiczne.

Kabiny prysznicowe z hydromasażem

Wśród produktów Kerra wyjątkowe miejsce zajmują kabiny prysznicowe z hydromasażem.  Są one instalowane razem z wanną i łączą w sobie kilka funkcjonalności. Marka Kerra do produkcji tego rodzaju kabin wykorzystuje bardzo często grafitowe szkło hartowane dużej grubości. Często spotyka się wykończenia aluminiowe chromowane lub czarne, dzięki czemu kabina znakomicie prezentuje się w nowoczesnym wnętrzu.

Kabiny z hydromasażem Kerra wyposażone są w dysze masażowe, deszczownie, zestawy natryskowe i wentylator, a także radio, oświetlenie i panel dotykowy LED. Zapewniają pełen komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Popularne modele kabin prysznicowych Kerra

Do najbardziej popularnych modeli marki Kerra należą:

  • Kabina prysznicowa z hydromasażem Mocca 140 lub 150 z wanną
  • Kabina prysznicowa Azalia 100 z brodzikiem asymetryczna lewa lub prawa
  • Kabina prysznicowa z hydromasażem Miranda 80 lub 90 półokrągła
  • Kabina prysznicowa Techno 90 cm czarna walk-in

Kerra: Dobra Marka 2020

Kabiny prysznicowe i natryskowe Kerra to produkty najwyższej jakości. Potwierdza to wyróżnienie, która zdobyła firma - odznaczono ją tytułem Dobra Marka 2020.  Nagroda ta została przyznana na podstawie cyklicznie prowadzonych badań rynku i wielokrotnie lądowała w rękach przedstawicieli marki Kerra.

Każda z kabin Kerra zapewnia ogromny komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Dodatkowo, producent udziela 2-letniej gwarancji na zakupione kabiny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium