Stylowalazienka.pl
Masz pytanie? Zadzwoń!
Dobre bo polskie! Brodziki prysznicowe Schedpol. 0
Dobre bo polskie! Brodziki prysznicowe polskiej firmy Schedpol / Schedline. W ofercie firmy znajdziesz niskie, konglomeratowe, czarne i akrylowe brodziki do kabiny natryskowej.

Polskie brodziki prysznicowe

Firma Schedpol, właściciel marki Schedline, jest polską firmą zajmującą się produkcją brodzików prysznicowych, wanien oraz uniwersalnych obudów wykorzystywanych przy oklejaniu wanny płytkami ceramicznymi. Założona została w 1981 roku przez braci Stefana i Henryka i specjalizowała się w wytwarzaniu wyrobów z tworzyw sztucznych. W 1990 uruchomiono nowatorską linię produkcji wyrobów styropianowych opartą na najlepszych wzorach zachodnioeuropejskich. Sześć lat później rozpoczęto produkcję zabudów do brodzików i wanien. Sukcesywny rozwój firmy pozwolił na systematyczne powiększanie oferty firmy między innymi o odpływy liniowe, brodziki prysznicowe oraz wanny.

Aktualnie Schedpol dostarcza swoje wyroby nie tylko na rynek krajowy, ale i do wielu krajów europejskich. Z okazji obchodów 30-lecia istnienia, w 2011 roku, firma SCHEDPOL zaprezentowała się na światowych targach branży łazienkowej ISH we Frankfurcie oraz na międzynarodowych targach budowlanych Budma w Poznaniu.

2 kwietnia 2019 roku odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w osiemnastej edycji konkursu Łazienka-Wybór Roku 2019. Główną nagrodę w konkursie Łazienka-Wybór Roku 2019 w Kategorii „Brodziki” otrzymał brodzik Libra Anthracite Stone, którego producentem była oczywiście firma Schedpol.

Prestiżowy ranking miesięcznika Forbes przyznał w 2011 roku wyróżnienie dla firmy Schedpol DIAMENTY FORBESA 2021. Było to kolejne potwierdzenie tego, że przedsiębiorstwo to, nawet w czasie pandemii nie zwalniało tempa i skupiało się na osiągnięciu wyznaczonych sobie celów.

 

 

Siedziba firmy oraz zakład produkcyjny znajdują się w Międzychodzie woj. wielkopolskie.

Komentarze do wpisu (0)

 Stylowa Łazienka w Pinterest - @stylowalazienka Stylowa Łazienka na Instagramie - Kupony rabatowe, promocje, nowości Stylowa Łazienka na Facebook - Social Media Stylowa Łazienka na You Tube - filmy, poradniki, prezentacje wyposażenia łazienki

 

Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium