Zestaw Natryskowy Bliss Gold Nr Kat. Rea-P8806 Produkcji Rea
Wystaw opinię o produkcie
649,59 zł
Cena
649,59 zł
Cena regularna:
649,59 zł
-0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
617,88 zł
799,00 zł
Cena
799,00 zł
Cena regularna:
799,00 zł
-0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
759,99 zł
+5%
Kod produktu: REA-P8806
brak towaru
Dostawa
od
30,00 zł
-
Kurier
od
30,00 zł
-
Kurier
(DHL, Geis)
Zapytaj o produkt
Zestaw Natryskowy Bliss Gold Nr Kat. Rea-P8806 Produkcji Rea
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Opis produktu
Oferowany zestaw Rea Bliss Gold prysznicowy natryskowy utrzymany jest w złotej kolorystyce z efektem połysku, przez co prezentuje się elegancko i nowocześnie.
| Materiał wykonania: | Mosiądz / ABS |
|---|---|
| Wykończenie: | Złote |
| Montaż zestawu natryskowego: | natynkowy |
| System BOX: | nie posiada |
| Wysokość | 100 cm |
| Głowica termostatyczna: | Tak |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 x 20 cm |
| Długość węża: | 150 cm |
| System dysz: | Anti-Calc |
| Podłączenie natrysku: | 1/2 cal |
| Rozstaw montażowy: | 15 cm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Importer
Podlasiak Andrzej Cylwik sp. k.
ul.Przędzalniana 60
15-688 Białystok, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
Kupuj więcej, płać mniej!
Masz duży koszyk? Wybierz i skopiuj swój kod rabatowy poniżej.
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)
Skopiowano!
Koszyk od 2 500 zł
-50 ZŁ
ZYSK50
Skopiowano!
Koszyk od 5 000 zł
-100 ZŁ
ZYSK100
Skopiowano!
Koszyk od 10 000 zł
-200 ZŁ
ZYSK200
Skopiowano!
Koszyk od 15 000 zł
-300 ZŁ
ZYSK300
Skopiowano!
Koszyk od 20 000 zł
-400 ZŁ
ZYSK400