Stylowalazienka.pl
Masz pytanie? Zadzwoń!

Płytki

 

 

Płytki ceramiczne do łazienki i do kuchni

Płytki ceramiczne od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością w łazienkach, oraz innych pomieszczeniach w domu i mieszkaniu. Zmieniają się proporcje pustych ścian do tych z ułożonymi płytkami, wchodzą nowe materiały wykonane z tworzyw sztucznych (wodoodporne panele ścienne), jednak płytka ceramiczna pozostaje ciągle synonimem dobrego smaku i wyższego standardu. Ze względu na swoje zalety, są elementem wykorzystywanym w aranżacji łazienki, ale także jako wygodne i funkcjonalne rozwiązania w utrzymaniu czystości i zabezpieczeniu ścian przed działaniem wody. Płytki do łazienki to ten materiał, który świetnie sprawdzi się w każdym wystroju i doda elegancji nawet małej łazience.

Gdzie zastosować płytki ceramiczne?

Odpowiedz jest banalnie prosta, można je zastosować wszędzie gdyż płytki ceramiczne są dostosowane do użytku zewnętrznego jak i wewnętrznego w domu. Ale na tym nie kończy się ich funkcjonalność, mogą posłużyć do wyłożenia ścian w łazience jako element dekoracyjny. Płytki ścienne do łazienki zachwycają kolorystyką, kształtem oraz wielkością. Wszystkie te parametry możemy dopasować do wielkości naszej łazienki i użyć na ściany w celu dekoracyjnym do stworzenia wyjątkowej i nietuzinkowej łazienki. Do zabezpieczenia podłogi przed wnikaniem wody i wilgoci możemy zastosować płytki podłogowe do łazienki, które w swej specyfikacji posiadają odpowiednie wartości techniczne na ścieralność i wodoodporność. 

Kształty i kolory płytek do łazienki

Kafelki do łazienki to materiał wykończeniowy, który ma kolosalne znaczenie, gdy decydujemy się na remont w łazience. Wybór kształtów i kolorów decyduje o wyglądzie i aranżacji naszej łazienki. Modne płytki do łazienki powinny iść w parze z trwałością i praktycznością, a kształt i kolor powinien tylko nadawać łazience modnego nowoczesnego stylu. Nietypowe kształty rybiej łuski, arabeski czy heksagonów w połączeniu z ciekawymi i modnymi kolorami pozwolą nam uzyskać wyjątkowe rezultaty i zaaranżować łazienkę w sposób oryginalny i niepowtarzalny. Ponieważ na rynku płytki do łazienki możemy wybrać od bardzo małych formatów do wielkoformatowych, warto zastosować zasadę że do malej łazienki wybieramy małe płytki, natomiast w dużej idealnie będzie się prezentować ta wielkoformatowa.

Nowoczesne trendy

W nowoczesnych trendach do łazienki prym wiodą płytki 3D. Są to płytki wykonane metodą komputerową do stworzenia trójwymiarowego efektu wizualnego. Nowoczesne płytki do łazienki to stylowe minimalistyczne aranżacje z wykorzystaniem płytki 3D jako elementu dekoracyjnego na jednej ze ścian lub ułożonego wzoru na jednym fragmencie ściany. Cena jednego dekoru wykonana w technice 3D nie odbiega od ceny dekoru wykonanego w tradycyjnej technice. Zachęca nas to do kreatywności i stworzenia niezwykłej i niepowtarzalnej aranżacji. Płytki do łazienki aranżacje, oraz dobrane elementy, to wszystko składa się na ogólny charakter i wygląd tego pomieszczenia. Nowoczesne trendy pozwalają nam zastosować nowoczesne płytki do łazienki w kompozycji ze starymi elementami armatury i nadać naszej łazience stylu vintage lub retro. Natomiast modne płytki do łazienki w mocnych kolorach złota czy srebra dają możliwości wykonania aranżacji łazienki w stylu glamour i podkreślenia, dla miłośników tego typu aranżacji przepychu i bogactwa kolorów i kształtów płytek do łazienki.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl