Producenci
CHOOSE LANGUAGE

 

 

Zapisz

Zapisz

CHOOSE CURRENCY

Firma DEVO to ceniona marka, która wiedzie prym w produkcji mebli łazienkowych, jak i mebli kuchennych. W branży meblarskiej działa od roku 1990. Od początku prowadzonej działalności, marka DEVO postawiła na najwyższą jakość produktów i zaspokajanie potrzeb klientów o szczególne wyszukanych gustach. Jeśli oczekują Państwo, że Wasze meble będą zapewniały Wam satysfakcję latami, to firma DEVO będzie idealnym wyborem. Meble łazienkowe, tej firmy,  wykonywane są z drewna, płyt drewnopochodnych i wilgocioodpornych. Wykorzystywane do produkcji lakiery oraz folie meblowe są wyłącznie najwyższej jakości. Zastosowane okucia do mebli posiadają dożywotnią gwarancję od austriackiej firmy BLUM.

DEVO systematycznie się rozwija i wciąż podnosi poziom jakości swoich produktów. Już w latach dziewięćdziesiątych wdrożono system Total Quality Management. W marcu 2002 wprowadzono System Zarządzania Jakością.

Meble firmy Devo to najwyższej jakości meble łazienkowe. Doskonale widać jest to po jakości wykonania detali, po rozwiązaniach, których na próżno można szukać u innych producentów i po reakcji klientów, którzy oglądają je "na żywo" w naszym salonie przy ul. St. Batorego w Zielonej Górze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl