Zaufane opinie


Poznaj setki opinii o naszym sklepie.

Chcesz dowiedzieć się co sądzą o sklepie Stylowalazienka.pl klienci, którzy zrobili u nas zakupy? Kliknij w ikonę Zaufanych Opinii, znajdującą się po prawej stronie,  i przeczytaj ich wypowiedzi. Dowiedz się też o Programie Ochrony Kupujących stworzonym przez Ceneo. Uczestniczą w nim tylko sklepy o najwyższej wiarygodności, która potwierdzona jest między innymi opiniami kupujących.

 

 

 

Czym są „Zaufane Opinie” ? 

„Zaufane Opinie” to szczególny system zbierania opinii o transakcjach w sklepach internetowych. Komentarze z zielonym znaczkiem są publikowane na podstawie ankiet wypełnianych przez osoby, które złożyły zamówienie on-line w sklepie objętym programem „Zaufanych Opinii”. Czytając taką opinię masz pewność, że informacje o wybranym sklepie pochodzą od rzeczywistych Klientów.

 Dlaczego powstały „Zaufane Opinie” ?

Program „Zaufane Opinie” powstał, aby zwiększyć bezpieczeństwo zakupów na Ceneo. Zdarza się, że firmy zamieszczają w Internecie pozytywne komentarze na swój temat lub oczerniają konkurencję. Także inni internauci mogą podawać informacje niezgodne z rzeczywistością – np. opiniować sklep, w którym nie dokonali zakupu. Celem programu jest pozyskanie opinii o jakości usług w sklepach internetowych i ograniczenie możliwości wystawiania nieprawdziwych lub wielokrotnych ocen.

 Zalety „Zaufanych Opinii”

  • Są wystawiane przez rzeczywistych klientów sklepu;
  • Każdą transakcję można ocenić tylko jeden raz;
  • To wiarygodne źródło informacji zarówno dla klientów jak i dla sklepów;
  • Przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa transakcji.


Jak to działa ?

Kilka dni po złożeniu zamówienia Ceneo wysyła do Klienta sklepu e-mail z prośbą o wypełnienie ankiety z oceną transakcji. Do każdego zamówienia przypisany jest jeden, unikalny egzemplarz ankiety, dzięki czemu Klient ocenia każdą transakcję jednokrotnie.


Dlaczego warto wypełniać ankiety? 

Wystawiając „Zaufane Opinie” dostarczasz innym kupującym cenne informacje dotyczące jakości obsługi w sklepach internetowych. Wzajemna wymiana doświadczeń wśród użytkowników Ceneo przyczynia się do wzrostu bezpieczeństwa zakupów on-line.


Jak rozpoznać, który sklep zbiera Zaufane Opinie ? 

Zielone logo przy komentarzach to gwarancja, że wybrany sklep otrzymał co najmniej 30 „Zaufanych Opinii” i współpracuje z Ceneo dłużej niż pół roku. Do programu może przystąpić każdy sklep internetowy, a znaczek przyznawany jest w momencie spełnienia powyższych warunków. Niektóre sklepy zamieszczają także na swoich stronach symbol „Zaufanych Opinii” – klikając w niego masz pewność, że przeczytasz opinie zweryfikowane przez Ceneo. Przed podjęciem decyzji o zakupie warto sprawdzić, które sklepy posiadają tego typu komentarze.

 

 


PROMOCJA
DEANTE
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl