Stylowalazienka.pl
Masz pytanie? Zadzwoń!

Bezpieczne zakupy

Bezpieczeństwo Twoich zakupów to nasz priorytet.

 

Chcemy aby nasz klient czuł się bezpiecznie. Dlatego na naszych stronach, w zakładce KONTAKT, udostępniamy mu informacje na temat możliwych sposobach kontaktu z nami, oraz nasze dane adresowe. Oprócz tego, nasza INFOLINIA czynna jest w każdy roboczy dzień w godzinach od 9.00 do 17.00. Osoby w niej pracujące chętnie pomogą w każdej sprawie: doradzą w doborze produktu, sprawdzą status zamówienia, przyjmą reklamację, odnajdą zagubioną przesyłkę czy pomogą w zakupie części serwisowych. Wszystko po to aby nasz klient czuł się bezpiecznie i komfortowo, nie tylko podczas zakupów, ale i wówczas gdy skończy się gwarancja na zakupiony produkt.

 

 

 

 

Stylowa Łazienka, to firma z 30-letnim doświadczeniem w branży sanitarnej, która od 10-ciu lat obecna jest, ze swoimi produktami, w sieci internetowej. Mało jest firm, które mogą pochwalić się tak długą obecnością na rynku. Tyle lat działalności zobowiązuje nas do tego by dbać o nasz wizerunek (O NAS).

 

 

 

Troszczymy się również o bezpieczeństwo danych klientów. Nasze strony posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa, płatności realizowane są tylko przez sprawdzone firmy, a baza danych prowadzona jest zgodnie z zaleceniami GIODO. Wszystkie przesyłki, wychodzące z naszych magazynów, są ubezpieczone. Towary ze szkłem, ceramiczne lub meble wysyłane są na paletach. Wszytko po to by wysyłany towar bezpiecznie dotarł do zamawiającego. Aby mieć pewność, że działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami, regulamin naszego sklepu został sprawdzony przez firmę audytorską i uzyskał odpowiedni certyfikat.

 

DOŁĄCZ DO NAS

 Stylowa Łazienka w Pinterest - @stylowalazienka Stylowa Łazienka na Instagramie - Kupony rabatowe, promocje, nowości Stylowa Łazienka na Facebook - Social Media Stylowa Łazienka na You Tube - filmy, poradniki, prezentacje wyposażenia łazienki

 

Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium