Stylowalazienka.pl
Masz pytanie? Zadzwoń!

O nas

 

 

Stylowa Łazienka - lider internetowego rynku i przewodnik po świecie łazienek

Stylowa Łazienka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm, na krajowym rynku łazienek. Już od 10 lat jesteśmy obecni z naszymi produktami w sieci internetowej, a od 30 lat działamy w branży sanitarnej! Wyznaczamy nowe standardy w zakresie asortymentu i jakości obsługi. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom współczesnego konsumenta. Jesteśmy doskonałym przewodnikiem po świecie nowoczesnych łazienek, dla tysięcy zadowolonych klientów. Dowodem na to są opinie, zbierane przez niezależne portale opiniotwórcze.
 
 
 
 
   
 
 
Lider rynku o ugruntowanej pozycji
 
Stylowa Łazienka jest krajowym liderem dystrybucji artykułów do wyposażenia łazienek. Mamy 30-letnie doświadczenie w branży, które pozwoliło nam stać się rozpoznawalną i cenioną marką. Wytrwale szukamy ciekawych produktów i innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą nam wyprzedzić oczekiwania naszych Klientów.
 
 
 
 
 
 
 
 
Klient najważniejszy
 
Kluczem do naszego sukcesu jest troska o zadowolenie klienta. Dlatego jesteśmy obecni na portalach opiniotwórczych takich jak Google Plus, Zaufane Opinie Ceneo czy Program Wiarygodne Opinie. Nasza oferta to nie tylko bogaty asortyment produktów, ale także szereg dodatkowych usług pozwalających spełnić różne oczekiwania ( projektowanie łazienek, obsługa poserwisowa, produkty na wymiar lub w dowolnym kolorze). Nieustannie staramy się odpowiadać na wszystkie potrzeby współczesnych konsumentów, a nawet je wyprzedzać. Dlatego poszerzamy naszą ofertę i w oparciu o przekazane nam, na portalach opiniotwórczych opinie, doskonalimy standardy obsługi, aby nasi klienci chętnie do nas wracali.
 
 
 
 
 
 
 
Bogaty asortyment
 
Wyróżnia nas kompleksowa oferta, obejmująca dziesiątki tysięcy produktów. Na stronach naszego sklepu prezentują swoje wyroby czołowi producenci z Polski i z zagranicy. Pełen wybór produktów niezbędnych do urządzenia łazienki, premierowe produkty najbardziej pożądanych marek, to prawdziwa gratka dla każdego, przed kim stoi wyzwanie w postaci remontu łazienki.
 
 
 
 
DOŁĄCZ DO NAS

 

Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl