Stylowalazienka.pl
Masz pytanie? Zadzwoń!
Pielęgnacja kabiny prysznicowej 0
Pielęgnacja kabiny prysznicowej

Pielęgnacja kabiny prysznicowej.

Kabina prysznicowa i brodzik, choć tworzą stabilną całość, są wykonane z materiałów lubiących odpowiednią pielęgnację. Podstawą jest, dbać o ich czystość na bieżąco ,wtedy nie będzie konieczności walki z uciążliwymi, od dawna nagromadzonymi osadami. Na pewno nie należy stosować  środków żrących lub ściernych, to samo dotyczy ostrych narzędzi. Najlepsze do bieżącego utrzymywania kabiny w czystości będą preparaty do czyszczenia kabin prysznicowych znajdujące się w naszej ofercie.Najbardziej wyeksponowanym elementem kabiny są jej powierzchnie szklane. Gromadzący się na nich kamień z wody, osady z mydła, wyglądają nieładnie i mogą szkodzić szkłu. Dobrym sposobem na pozbycie się takiego problemu na długo jest stosowanie impregnatów, specjalnie przeznaczonych do pielęgnacji szkła.

Większość modeli naszych kabin posiada szkło pokryte w procesie produkcji mikrocząsteczkową powłoką Active Shield, która przez długi czas nie będzie pozwalała zabrudzeniom osadzać się na powierzchni kabiny. Powłoka wymaga jednak konserwacji, dlatego zaleca się stosowanie preparatów do pielęgnacji kabin nie rzadziej niż co pół roku oraz podstawową, bieżącą dbałość o czystość kabiny.

 

Informacje pochodzą od producentów kabin prysznicowych, firmy New Trendy i Deante.

Komentarze do wpisu (0)

 Stylowa Łazienka w Pinterest - @stylowalazienka Stylowa Łazienka na Instagramie - Kupony rabatowe, promocje, nowości Stylowa Łazienka na Facebook - Social Media Stylowa Łazienka na You Tube - filmy, poradniki, prezentacje wyposażenia łazienki

 

Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium