Deante - kabina prysznicowa Cito

Cito – kabina prysznicowa do szybkiego montażu

2020-04-05 14:19:45

Czas to pieniądz – wiedzą to wszyscy. Zarówno prywatni właściciele, którzy chcą jak najszybszej wprowadzić się do domu lub mieszkania, jak i inwestorzy komercyjni, którzy chcą maksymalnie przyspieszyć otwarcie inwestycji, oraz ekipy remontowe, które mają w kolejce następne zlecenia. Dlatego w ofercie Deante znajdziemy nowy produkt, który skróci i ułatwi remont łazienki.

Kabina prysznicowa – jak skrócić czas montażu

15 minut – tyle czasu potrzeba na zamontowanie kabiny Deante Cito. Bez zbędnego wiercenia i bałaganu, szybko i łatwo. Montowana jest dzięki nowoczesnemu systemowi wytrzymałych klipsów oraz nowatorsko zaprojektowanych klinów. Poszczególne elementy kabiny – takie jak profile, rolki oraz elementy maskujące – łączy się bardzo szybko, poprzez mocne dociśnięcie. Koniec z upadającymi śrubkami, podkładkami i uciążliwym wierceniem kolejnych otworów. Właściwie jedynym momentem, w którym należy użyć wiertarki, jest przymocowanie kabiny do ściany – zaledwie w czterech punktach po każdej stronie.

 

cito1_863664

 

Montaż rolek kabiny prysznicowej

W standardowych kabinach prysznicowych kłopotliwe i czasochłonne jest między innymi dokręcanie rolek drzwi przesuwnych. W kabinie Cito zostało to rozwiązane w prosty sposób – element montażowy jest już zamocowany na szybie i należy tylko wsunąć w niego rolkę.

 

cito2_754938

 

Warto zwrócić uwagę, że zarówno na górze jak i na dole montowane są wytrzymałe, podwójne rolki.

Uchwyty w drzwiach także są dokręcane bez użycia narzędzi:

 

cito3_971756

 

Montaż listew w kabinie prysznicowej

Szybko montuje się również chromowane listwy maskujące, które idealnie przylegają. Klik – i gotowe.

 

cito4_202930

 

Kabina wykonana jest z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 6 mm, co w połączeniu z precyzyjnie dopasowanymi profilami daje stabilność i solidność. Szyby są pokryte od wewnątrz hydrofobową powłoką Active Cover, która odpycha wodę i zabrudzenia, przyspieszając ich spływanie. W efekcie na ściankach kabiny nie odkłada się kamień, ani nie tworzą się zacieki. To oznacza, że jej czyszczenie jest nie tylko łatwiejsze, ale przede wszystkim dużo rzadziej potrzebne. Warto zauważyć, że powłoka Active Cover, nanoszona w procesie produkcji szkła, jest trwała i nie ściera się tak szybko, jak powłoki nanoszone na gotowy produkt.

Kabina Cito jest dostępna w dwóch modelach – kwadratowym i półokrągłym, w wymiarach 80x80 i 90x90 cm przy 190 cm wysokości. Są to kabiny dwudrzwiowe, rozsuwane. Można je zamontować na brodziku lub bezpośrednio na podłodze.

 

Zobacz, jak prosty jest montaż kabiny Cito (YouTube).

 


PROMOCJA
DEANTE
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl