Stylowalazienka.pl
Masz pytanie? Zadzwoń!
Novellini - wanny, kabiny prysznicowe, brodziki 0
Novellini - wanny, kabiny prysznicowe, brodziki

Novellini - nowa, włoska marka w naszym sklepie.

Firma posiada w swym asortymencie ekskluzywne wanny z hydromasażem oraz kabiny parowo - masażowe. Poza tym oferuje "zwykłe" kabiny prysznicowe i baterie łazienkowe. Produkty te cechuje wysoka jakość wykonania i ciekawy design.

W 2016 roku firma Novellini obchodziła swoje 50 rocznicę istnienia, podkreślając półwiecze sukcesu i doskonałości w dziedzinie wyposażenia łazienek. Jako europejski lider w produkcji kabin prysznicowych, Novellini to nie tylko bogate doświadczenie, ale także prestiż i innowacyjność.

Produkty i Technologie

Novellini w swojej ofercie posiada bogaty asortyment produktów: od kabin prysznicowych, przez wanny z hydromasażem, brodziki, wbudowane wanny, aż po wyposażone panele prysznicowe. Jakość i dbałość o szczegóły pozwalają firmie utrzymać pozycję A-marki wśród producentów.

Ciekawostką technologiczną jest zastosowanie przez Novellini technologii PVD (Physical Vapor Deposition) w procesie chromowania aluminium i profili plastikowych. Jest to jedyny europejski producent, który korzysta z tego ekologicznego procesu, wolnego od substancji rakotwórczych.

Misja i Wizja

Firma dąży do doskonałości w każdym calu, angażując w to zespół z pasją i zaangażowaniem intelektualnym. Wizja Novellini to bycie punktem odniesienia w dziedzinie wyposażenia łazienek, a także liderem na światowym rynku.

Wartości

Novellini kładzie nacisk na wartości takie jak zamiłowanie do piękna i doskonałość rzemiosła, długoterminowa wartość poprzez zrównoważony rozwój, przejrzystość i szacunek dla ludzi.

Proces Produkcyjny

Innowacyjność firmy widoczna jest także w procesie produkcyjnym. Od recyklingu aluminium, przez fascynujący proces odlewniczy, aż po malowanie proszkowe bez rozpuszczalników i metali ciężkich. Szczególną uwagę zwraca się na ekologiczne procesy, takie jak drukowanie i dekorowanie szkła farbami na bazie wody.

Cały proces jest starannie kontrolowany, z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii i wykorzystaniem synergii człowieka i maszyny. Nawet opakowania są ekologiczne, wykonane z kartonu i recyklingowanego polietylenu.

Podsumowanie

Novellini to więcej niż producent wyposażenia łazienek. To firma, która stawia na innowacje, jakość i zrównoważony rozwój, z myślą o ludziach i ich jakości życia. Jeśli szukasz doskonałości i piękna w swojej łazience, wybierz produkty Novellini. Dołącz do niezwykłej podróży, w której piękno i technologia idą w parze z troską o środowisko.

Komentarze do wpisu (0)

 Stylowa Łazienka w Pinterest - @stylowalazienka Stylowa Łazienka na Instagramie - Kupony rabatowe, promocje, nowości Stylowa Łazienka na Facebook - Social Media Stylowa Łazienka na You Tube - filmy, poradniki, prezentacje wyposażenia łazienki

 

Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium