Stylowalazienka.pl
Masz pytanie? Zadzwoń!
Grzejniki łazienkowe Instal-Projek 0
Grzejniki łazienkowe Instal-Projek

Grzejniki łazienkowe firmy Instal-Projekt

Większość z nas nie jest przygotowana na wydłużające się terminy realizacji zamówień. Obecna sytuacja na rynku sprawia, że wielu producentów ma problemy z terminowymi dostawami komponentów, niezbędnych w produkcji ich asortymentu. To częstokroć sprawia, że prowadzone remonty lub inwestycje, przedłużają się.

Są jednak wyjątki od tej reguły. Polska firma Instal-Projekt, istniejąca od ponad 40 lat i sprzedająca z powodzeniem swoje produkty w kraju i za granicą, postanowiła mieć na swoim magazynie, wybrane grzejniki, w ilości zapewniającej ich nieprzerwaną sprzedaż. Jest to odosobniona inicjatywa, niespotykana u innych krajowych wytwórców. Dzięki temu, wybierając grzejnik łazienkowy tej firmy, w optymalnych warunkach, możesz mieć go w domu nawet po 24h. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią udzielimy na nie odpowiedzi.

Przedstawiona na naszych stronach oferta firmy Instal-Projekt, została już zaktualizowana i uwzględnia nową politykę magazynową.

Przypominamy  również o trwającej promocji na grzejniki dekoracyjne Instal-Projekt (kliknij), w której otrzymasz na swoje konto bankowe Cash-Back w wysokości 150,00 zł.

Przejdź na stronę z grzejnikami Instal-Projekt

 

Komentarze do wpisu (0)

 Stylowa Łazienka w Pinterest - @stylowalazienka Stylowa Łazienka na Instagramie - Kupony rabatowe, promocje, nowości Stylowa Łazienka na Facebook - Social Media Stylowa Łazienka na You Tube - filmy, poradniki, prezentacje wyposażenia łazienki

 

Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium