Stylowalazienka.pl
Masz pytanie? Zadzwoń!
Wyprzedaż produktów Deante 0
Wyprzedaż produktów Deante

Wyprzedaż produktów łazienkowych firmy Deante

Zapraszamy do skorzystania z niecodziennej okazji. Teraz do nabycia produkty renomowanej firmy Deante  w zaskakująco niskich cenach. Odwiedź nasz Outlet i zaoszczędź na remoncie łazienki. W ofercie wyprzedażowej znalazły się kabiny prysznicowe, baterie umywalkowe, zestawy podtynkowe oraz akcesoria łazienkowe. Liczba produktów jest ograniczona (opróżniamy magazyny), w związku z powyższym akcja ważna jest do wyczerpania zapasów.

Wszystkie produkty firmy Deante, które znalazły się w naszym łazienkowym outlecie posiadają pełną gwarancję producenta i są pełnowartościowe.

Przejdź do Łazienkowy Outlet

 

Wszystkie produkty Deante poddawane są trzyetapowej kontroli jakości. Pierwsza ma miejsce w fabryce, nie tylko na każdym etapie procesu produkcji, ale również zaraz po zakończeniu. Druga odbywa się w Dziale Kontroli Jakości Deante tuż przed wysyłką produktów do sklepów na całym świecie. Trzeci etap to weryfikacja wybranych parametrów technicznych produktów w nowoczesnym laboratorium Deante w Dziale Badań i Rozwoju.

Deante od lat stawia na rozwój nowoczesnych zakładów produkcyjnych. Dzięki własnym fabrykom ma pełną kontrolę nad procesem produkcji. Korzysta z zaawansowanych technologicznie robotów i maszyn. Wszystko odbywa się z zachowaniem ścisłych procedur i rygorystycznych norm.

Komentarze do wpisu (0)

 Stylowa Łazienka w Pinterest - @stylowalazienka Stylowa Łazienka na Instagramie - Kupony rabatowe, promocje, nowości Stylowa Łazienka na Facebook - Social Media Stylowa Łazienka na You Tube - filmy, poradniki, prezentacje wyposażenia łazienki

 

Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium