Stylowalazienka.pl
Masz pytanie? Zadzwoń!
Bateria podtynkowa, zobacz jakie to proste! 0
Bateria podtynkowa, montaż zobacz jakie to proste!

Montaż baterii podtynkowej Deante – Proste czynności, jaki może wykonać każdy

Rozważasz zakup baterii podtynkowej prysznicowej firmy Deante, ale obawiasz się czy w przyszłości poradzisz sobie sam, bez fachowca? Przekonaj się, że jest to proste i możesz to zrobić samodzielnie!

Bateria podtynkowa firmy Deante składa się z trzech głównych elementów. Pierwszy to box, czyli pudełko montażowe, które montujemy wewnątrz ściany. Drugi to korpus mosiężny – serce baterii podtynkowej, odpowiadające za przepływ i temperaturę wody. Ostatni to element zewnętrzny – część widoczna dla użytkownika, która może być wybrana osobno, aby pasować do designu i kolorystyki łazienki.

W przyszłości może wystąpić konieczność przeczyszczenia filtra wody, który zabezpiecza baterię przed zanieczyszczeniami. Po obejrzeniu poniższego filmu zrozumiesz, że taka czynność jest banalnie prosta do wykonania.

 

 
 
 

Instalacja Elementów Wewnętrznych

Pierwszy etap to instalacja box'a i korpusu mosiężnego. Te czynności powinien wykonać fachowiec. Po przygotowaniu miejsca na box, montujemy go, pilnując, by był on w poziomie. Następnie do box'a wprowadzamy korpus mosiężny, dbając o prawidłowe podłączenie rur doprowadzających wodę. Mimo że jest to etap „za ścianą”, jego wykonanie jest proste i przejrzyste.

Instalacja Elementów Natynkowych

Następnie przechodzimy do instalacji elementu zewnętrznego. Jest to najprostszy etap, który z pewnością może przeprowadzić każdy, kto nie boi się domowych prac. Element zewnętrzny baterii Deante instaluje się na korpusie mosiężnym. Ważne jest, aby przestrzegać instrukcji producenta, ale generalnie proces ten jest bardzo prosty i przyjemny, zwłaszcza gdy widzimy, jak nasza łazienka zyskuje na estetyce.

Czy Trzeba Wymieniać Filtry?

W przypadku konieczności wymiany filtra czy korpusu mosiężnego nie ma potrzeby obawiać się tych prac. Wszystko można zrobić samodzielnie, a proces wymiany tych elementów jest równie prosty, jak ich montaż. Dzięki temu, możemy cieszyć się nieskazitelnym działaniem naszej baterii przez długie lata.

Zakup baterii podtynkowej prysznicowej lub wannowej Deante to decyzja, która z pewnością przyniesie wiele korzyści. Jego elegancki design, prostota montażu i łatwość obsługi to tylko niektóre z nich. A to, że możemy samodzielnie zamontować i utrzymać baterię w dobrym stanie, sprawia, że jest to wybór, którego nie powinniśmy się obawiać. Pokonajmy obawy i cieszmy się pięknem i funkcjonalnością prysznicowej baterii podtynkowej firmy Deante!

Komentarze do wpisu (0)

 Stylowa Łazienka w Pinterest - @stylowalazienka Stylowa Łazienka na Instagramie - Kupony rabatowe, promocje, nowości Stylowa Łazienka na Facebook - Social Media Stylowa Łazienka na You Tube - filmy, poradniki, prezentacje wyposażenia łazienki

 

Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium