Stylowalazienka.pl
Masz pytanie? Zadzwoń!
Jak działa nowoczesny parawan nawannowy? 0
Parawan wannowy Levita Deante

Nowoczesny parawan nawannowy Levita

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, który demonstruje sposób działania parawanu nawannowego firmy Deante. W większości łazienek bateria wannowa montowana jest na ścianie co uniemożliwia złożenie parawanu. Levita w sprytny sposób rozwiązuje ten problem.

Poniżej wymieniamy główne cechy prezentowanego produktu.

  • Bezpieczne i wytrzymałe szkło hartowane

Szkło hartowane ma twardszą powierzchnię i jest bardziej odporne na zarysowania, uderzenia i nagłe zmiany temperatury - zgodnie z normą europejską PN-EN. Ponadto jest to szkło bezpieczne, co poświadcza Atest z Instytutu Szkła i Ceramiki.

  • Hydrofobowa powłoka Active Cover, ułatwiająca spływanie wody po szybie

Szkło w kabinach zostało pokryte innowacyjną powłoką hydrofobową Active Cover, która odpycha cząsteczki wody od powierzchni szyby i tym samym znacznie ogranicza powstanie kamienia. Powłoka nanoszona jest podczas produkcji szkła, co gwarantuje jej długą trwałość i niezawodność. 

  • Maskowanie elementów montażowych

Maskownice ukrywają nieestetyczne elementy montażowe, dodając kabinom szyku i elegancji.

 

Komentarze do wpisu (0)

 Stylowa Łazienka w Pinterest - @stylowalazienka Stylowa Łazienka na Instagramie - Kupony rabatowe, promocje, nowości Stylowa Łazienka na Facebook - Social Media Stylowa Łazienka na You Tube - filmy, poradniki, prezentacje wyposażenia łazienki

 

Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium