Stylowalazienka.pl
Masz pytanie? Zadzwoń!
Nie potrzebujesz do tego mężczyzny 0
Nie potrzebujesz do tego mężczyzny

Demontaż i montaż deski sedesowej nigdy dotąd nie był tak łatwy i szybki

Przyglądając się naszym produktom, zawsze zastanawiałeś się, jak to jest zdemontować jedną z naszych nowoczesnych desek wolnoopadających Slim?

Nie musisz już dłużej czekać!

Zachęcamy do obejrzenia naszego najnowszego filmu, w którym pokazujemy, jak prosto i szybko można zdemontować deskę wolnoopadającą Slim od firmy Excellent. Zrozumiesz, jak ten produkt został zaprojektowany z myślą o łatwości obsługi i praktyczności, a nasz film pokaże Ci to w sposób przystępny i zrozumiały.

Zapraszamy do świata Excellent, gdzie prostota spotyka funkcjonalność. Nasza nowa deska wolnoopadająca Slim to połączenie stylu, wygody i łatwości obsługi. Kliknij i zobacz film teraz!

 

Zalety szybkiego wypinania wolno opadającej deski sedesowej

  • Łatwość czyszczenia: Dzięki łatwemu demontażowi, możliwe jest dokładne wyczyszczenie zarówno deski, jak i samego sedesu. To zdecydowanie podnosi higienę i utrzymanie czystości w łazience.

  • Konserwacja: Możliwość łatwego zdemontowania deski ułatwia jej konserwację. W razie potrzeby możemy łatwo wymienić uszkodzone części lub całą deskę.

  • Oszczędność czasu: Deski sedesowe z funkcją łatwego demontażu znacznie przyspieszają i ułatwiają proces montażu i demontażu, co jest szczególnie przydatne podczas sprzątania czy konserwacji.

  • Elastyczność: Możliwość szybkiego demontażu pozwala na łatwe zastąpienie deski, co jest szczególnie przydatne, jeśli chcemy zmienić wygląd naszej łazienki lub zastąpić starą deskę nową.

  • Komfort użytkowania: Deski z funkcją wolno opadania dodają komfortu użytkowania, zwiększają trwałość, a ich łatwy demontaż dodatkowo podnosi poziom satysfakcji z użytkowania.

 

 

Doto Pure Rim 48 

Klasyczny kształt Miski WC Doto Pure-Rim świetnie komponuje się w każdej łazience. Doskonały design w połączeniu z najwyższym stopniem utrzymania czystości to tylko niektóre korzyści wynikające z bezrantowej miski WC. To nowe bezrantowe rozwiązanie spełnia wymagania użytkowników szczególnie dbających o czystość łazienki.

Wnętrze miski ze specjalną powłoką Clean Control zapewnia, że osady kamienia oraz inne zanieczyszczenia są łatwo usuwane z powierzchni, co ogranicza namnażanie się bakterii. Pozytywnym aspektem powłoki Clean Control jest mniejsze zużycie środków chemicznych i wody niezbędnej do usuwania zanieczyszczeń.

Wysokiej jakości użyta ceramika, w połączeniu z optymalnym z nowoczesnym kształtem miski i ukrytymi mocowaniami ułatwiają utrzymanie najwyższego standardu higieny. Produkt dostępny jest w zestawie DUO PACK z łatwo wypinaną deską wolnoopadającą SLIM, wykonaną z odpornego na zarysowania materiału Duroplast. Metalowe zawiasy zapewniają jej stabilność. Spłukiwanie wody 4,5/3 l zapewnia ekonomiczne jej zużycie. Produkt jest zapakowany w systemie Duo Pack co zapewnia bezpieczeństwo w transporcie. Polecamy również stelaże podtynkowe Shiro 2.0 i Shiro Premium oraz przyciski spłukujące Aurro, Ringo lub Platto.

Miska w komplecie z deską wolnoopadającą

Komentarze do wpisu (0)

 Stylowa Łazienka w Pinterest - @stylowalazienka Stylowa Łazienka na Instagramie - Kupony rabatowe, promocje, nowości Stylowa Łazienka na Facebook - Social Media Stylowa Łazienka na You Tube - filmy, poradniki, prezentacje wyposażenia łazienki

 

Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium