Stylowalazienka.pl
Masz pytanie? Zadzwoń!
Parawan nawannowy firmy Besco 0
Parawan nawannowy firmy Besco idealne rozwiązanie dla małej łazienki

 Parawan nawannowy Prime od firmy Besco

Parawany nawannowe to świetny dodatek do każdej łazienki. Nie tylko zwiększają funkcjonalność przestrzeni, ale także dodają elegancji i nowoczesności. Oto kilka zalet parawanów nawannowych i kilka wskazówek, które pomogą Ci podjąć świadomy wybór.

Zalety parawanów nawannowych:

 1. Ochrona przed zalaniem: Poprawnie zamontowany parawan nawannowy skutecznie chroni resztę łazienki przed kroplami i chlapnięciami wody podczas kąpieli.

 2. Estetyka: W przeciwieństwie do tradycyjnej zasłonki prysznicowej, parawany mogą dodać elegancji i stylu do każdej łazienki. Są dostępne w różnych wzorach i stylach, dzięki czemu można je dopasować do każdej aranżacji wnętrz.

 3. Praktyczność: Są bardziej higieniczne i łatwiejsze do czyszczenia niż tradycyjne zasłony prysznicowe.

 4. Oszczędność miejsca: Parawany są idealnym rozwiązaniem dla małych łazienek w bloku, ponieważ nie zajmują tak dużo miejsca jak kabiny prysznicowe.

 

Czynniki do rozważenia przy wyborze parawanu nawannowego:

 1. Materiał: Parawany są zazwyczaj wykonane z hartowanego szkła lub plastiku. Szkło jest bardziej eleganckie i trwałe, ale może być cięższe i droższe. Plastik jest lżejszy i tańszy, ale może być mniej trwały.

 2. Rozmiar i kształt: Upewnij się, że wymiary parawanu będą pasować do twojej wanny. Zmierz szerokość i długość wanny, aby upewnić się, że parawan jest odpowiedniej wielkości.

 3. Sposób składania: Sprawdź jak składa się wybrany przez Ciebie parawan. Jeżeli bateria wannowa przeszkadza w złożeniu parawanu wybierz wersję która unosi się do góry (Levita)
 4. Montaż: Najważniejsze kwestie podczas tych prac to wybór solidnych kołków rozporowych, wiertło do glazury i pamiętaj, że lepiej zbliżyć się z linią parawanu do wnętrza wanny niż do jej zewnętrznej krawędzi.

 5. Styl i wygląd: Wybierz parawan, który pasuje do stylu i wystrój twojej łazienki.

 

Rodzaje parawanów nawannowych:

 1. Parawany jednoczęściowe: Są to parawany wykonane z jednej płaskiej płyty. Są proste, eleganckie i łatwe do czyszczenia.

 2. Parawany składane: Są to parawany składające się z dwóch lub więcej paneli. Są one elastyczne i można je dostosować do różnych wielkości wanien.

 3. Parawany na zawiasach: Są one przymocowane do ściany za pomocą zawiasów, co pozwala na ich swobodne otwieranie i zamykanie.

 4. Parawany unoszone: podczas składania parawan unosi się i dzięki temu możesz go składać nawet na ścianę z baterią wannową.

Firma Besco oferuje parawany nawannowe w różnych kolorach i rozmiarach. Tak jak to widać na poniższym firmie ich sposób składania jest łatwy, wręcz intuicyjny. Kupując parawan nawannowy, należy zwrócić uwagę na jakość materiałów, łatwość montażu i konserwacji, a także na to, jak dobrze parawan komponuje się z resztą wystroju łazienki. Pamiętaj, że nie zawsze najdroższe opcje są najlepsze, a dobrze przemyślany wybór może przynieść wiele lat satysfakcji.

 

Komentarze do wpisu (0)

 Stylowa Łazienka w Pinterest - @stylowalazienka Stylowa Łazienka na Instagramie - Kupony rabatowe, promocje, nowości Stylowa Łazienka na Facebook - Social Media Stylowa Łazienka na You Tube - filmy, poradniki, prezentacje wyposażenia łazienki

 

Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium