Stylowalazienka.pl
Masz pytanie? Zadzwoń!

Regulamin - Projektowanie Łazienek

 

 

REGULAMIN  OFERTY „PROJEKT TWOJEJ ŁAZIENKI”

Regulamin: wersja do pobrania i podpisania

 

§ 1

PROJEKT TWOJEJ ŁAZIENKI”  to oferta usługi realizowana przez sklep internetowy Stylowalazienka.pl i wykonywana przez dyplomowanych absolwentów Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Niniejszy regulamin określa zasady udziału w usłudze. Warunkiem skorzystania z przedmiotowej usługi jest akceptacja niniejszego regulaminu.

 

§ 2

 1. Oferta usługi „PROJEKT TWOJEJ ŁAZIENKI”  kierowana jest do osób fizycznych, które otrzymany projekt nie będą wykorzystywać w celach prowadzonej działalności gospodarczej. 

 2. Z usługi wyłączone są łazienki w obiektach publicznych i o powierzchni przekraczającej 40 m2.

 3. Celem usługi jest zrealizowanie projektu łazienki, w oparciu o wskazówki i artykuły wybrane przez Klienta w sklepie internetowym Stylowalazienka.pl.

 

 

§ 3

 1. W przypadku wykonania kompleksowych zakupów w naszym sklepie (zgodnych z projektem) koszt wykonania projektu wynosi wówczas 1,00 zł. Jeśli klient nie dokona żadnych zakupów w sklepie Stylowalazienka.pl wówczas koszt wykonania projektu wynosi 750,00 zł brutto.

 2. Istnieje również możliwość obniżenia kosztów projektu w zależności od wartości dokonanych zakupów na zasadach jak poniżej. Każde 1000,00 zł wydane na zakupy w naszym sklepie to  50,00 zł rabatu na projekt. Koszt projektu nie może być jednak niższy niż 1,00 zł.

 

§ 4

1. „PROJEKT TWOJEJ ŁAZIENKI” to usługa wykonania  projektu aranżacji łazienki z wykorzystaniem artykułów dostępnych w sklepie internetowym Stylowalazienka.pl. Projekt dostarczany jest w postaci rzutów płaskich (potrzebnych dla wykonawcy) oraz fotorealistycznej wizualizacji wnętrza. Klient może dwukrotnie nanieść dowolną ilość poprawek do projektu. Gotowy projekt wysyłany jest do klienta drogą elektroniczną.

 

2. W skład projektu wchodzi:

 • przygotowanie propozycji płytek ceramicznych oraz armatury i ceramiki łazienkowej potrzebnej do realizacji projektu, tj. wanny, kabiny prysznicowej, brodzika, zestawu prysznicowego, umywalki, baterii umywalkowej, miski wc, stelażu podtynkowego, bidetu, baterii bidetowej, wanny, baterii wannowej, mebli łazienkowych, akcesorii łazienkowych, odpływu liniowego, syfonu, grzejnika łazienkowego,
 • zwymiarowany projekt techniczny układu płytek ceramicznych oraz umiejscowienia ceramiki i armatury przygotowany w postaci rzutów płaskich z góry i widoków na każdą ścianę,
 • zwymiarowany projekt podłączeń hydraulicznych,
 • fotorealistyczna wizualizacja wnętrza z wybranymi produktami,
 • przygotowanie zestawienia ilości płytek potrzebnych do zamówienia,
 • zestawienie materiałów użytych w projekcie wraz z wyceną.

 

3. W skład projektu nie wchodzą elementy, których nie można zakupić w salonie Stylowalazienka.pl, tj.:

 • projekt sufitów podwieszanych,

 • projekt instalacji elektrycznej,

 • dobór lamp (oświetlenia),

 • projekt mebli na zamówienie,

 • dobór elementów dekoracyjnych,

 • dobór okładzin ściennych innych niż płytki ceramiczne dostępne w salonie Stylowa Łazienka, tj. kolory farb, tapety itp.

 

 4. Klient zobowiązany jest do dostarczenia niezbędnych wymiarów projektowanego wnętrza ( długość każdej ściany oraz wysokość pomieszczenia z uwzględnieniem otworów drzwiowych, podłączeń hydraulicznych i kanalizacyjnych oraz ewentualnych otworów okiennych i skosów). Możliwy jest dojazd do klienta i wykonanie inwentaryzacji przez projektanta za dodatkową opłatą w kwocie 30,00 zł na terenie Zielonej Góry. Kwota za dojazd poza granice miasta

 


§ 5

W celu zamówienia usługi należy: 

  • skontaktować się z naszym sklepem

  • przesłać na adres sklepu dzialhandlowy@stylowalazienka.pl szkic łazienki wraz z jej wymiarami (długość każdej ściany, wysokość pomieszczenia), oraz naniesionymi oknami, drzwiami i pionami wodnymi i kanalizacyjnymi. Mile widziane są sugestie co do stylu przyszłej łazienki.

  • potwierdzić akceptację niniejszego regulaminu (Regulamin: wersja do pobrania i podpisania),

  • dokonać zapłaty za projekt na konto  BGZ  BNP  PARIBAS:  96 2030 0045 1110 0000 0421 3900   (dopiero po wpłynięciu środków na nasze konto projektant przystępuje do realizacji projektu). W ciągu 24h od zaksięgowania środków na naszym rachunku bankowym, skontaktujemy się z Klientem telefonicznie, na podany w toku rejestracji numer telefonu. Podczas rozmowy z projektantem zostanie ustalony szczegółowy plan projektu i założenia Klienta.

    

 

§ 6

Komunikacja z Klientami odbywa się poprzez wysyłanie wiadomości e-mail na adres dzialhandlowy@stylowalazienka.pl oraz poprzez rozmowę telefoniczną na numer tel. 68  30 70 100.

§ 7

 1. W przypadku niewykonania lub nienależytego wykonania usługi Klient ma prawo złożyć reklamację. Reklamację można wnosić w terminie 14 dni od dnia zaistnienia zdarzenia stanowiącego przedmiot reklamacji pod rygorem jej odrzucenia bez potrzeby wskazywania przyczyny. Reklamacja powinna być sporządzona na piśmie i powinna zawierać następujące informacje:

  1. imię, nazwisko i adres Klienta zgłaszającego reklamację;

  2. przedmiot reklamacji z uzasadnieniem przyczyn jej wniesienia;

  3. datę i podpis.

 2. Organizator jest obowiązany rozpatrzyć reklamację w terminie 14 dni od dnia jej wniesienia.

 3. Za datę wniesienia reklamacji uważa się datę stempla pocztowego potwierdzającego dzień nadania listu poleconego.

 4. Organizator udziela odpowiedzi na reklamację złożoną przez Uczestnika w formie pisemnej.§ 8

Podane w projekcie ilości armatury, płytek ceramicznych lub innych materiałów są jedynie propozycją. To klient podejmuje ostateczną decyzję co do ilości zamówionych materiałów, tak aby była ona wystarczająca do realizacji zadania i jednocześnie nie spowodowała konieczności ich zwrotu.

§ 9

Postanowienia końcowe:

 1. Organizator zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w niniejszym Regulaminie oraz zawieszania lub zakończenia świadczenia usługi „PROJEKT TWOJEJ ŁAZIENKI” w każdym czasie bez podania przyczyny.

 2. O wszelkich zmianach warunków i zasad Programu Uczestnicy zostaną poinformowani z odpowiednim wyprzedzeniem poprzez wysłanie informacji na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym. Informacja o zmianach regulaminu dotyczy tylko Klientów, dla których „PROJEKT TWOJEJ ŁAZIENKI” nie został jeszcze ukończony.

 3. W przypadku zmiany adresu do korespondencji Uczestnik programu zobowiązany jest powiadomić o tej zmianie Organizatora w formie pisemnej lub e-mali w terminie 14 dni od dnia jego zmiany.

 4. Organizator usługi może wykluczyć Uczestnika z udziału w usłudze „PROJEKT TWOJEJ ŁAZIENKI” w przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu.

 5. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.

 6. Organizatorem usługi „PROJEKT TWOJEJ ŁAZIENKI” jest firma "Proco" Dariusza Dobka z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. St. Batorego 126a, która jest właścicielem sklepu internetowego Stylowalazienka.pl.

 

Zielona Góra dnia 02.09.2016r.

 

DOŁĄCZ DO NAS

 Stylowa Łazienka w Pinterest - @stylowalazienka Stylowa Łazienka na Instagramie - Kupony rabatowe, promocje, nowości Stylowa Łazienka na Facebook - Social Media Stylowa Łazienka na You Tube - filmy, poradniki, prezentacje wyposażenia łazienki

 

Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium