Stylowalazienka.pl
Masz pytanie? Zadzwoń!

Schedpol \ Schedline co to za firma?

 

Firma Schedpol (właściciel marki Schedline) to jeden z najprężniej rozwijających się producentów wyposażenia łazienek w naszym kraju. Doświadczenie, sumienność i rzetelność sprawiły, że jej walory zostały dostrzeżone w wielu różnych państwach, a tysiące zadowolonych klientów wpłynęło na jej imponującą renomę. 

Historia marki Schedpol / Schedline

  Spektrum zalet firmy Schedpol (kliknij i poznaj ofertę Schedpol) jest niezwykle rozległe, jednak jej najmocniejszą stroną jest imponująca wiedza i doświadczenie. Schedpol działa bowiem na rynku od 1981 roku, a ponad 40-letnia działalność umożliwiła dostosowanie produkcji pod nowoczesne normy i wymogi. Początkowo marka Schedpol zajmowała się wyrobem prostych produktów z tworzyw sztucznych, jednak jej oferta z każdym rokiem coraz mocniej się poszerzała. Po pewnym czasie zaczęła wdrażać do produkcji systemy zabudowy oraz nowoczesne brodziki, które zaskarbiły sobie sympatię wielu klientów. Na przestrzeni ponad 40 lat firma Schedpol zdołała zanotować olbrzymi rozwój, a oferowane przez nią produkty z biegiem lat doceniano coraz mocniej. 

Wyróżnienia, cele i stosowane technologie - cechy charakterystyczne marki Schedpol

  Wieloletnia działalność na rynku sprawiła, że marka Schedpol została uhonorowana za swój rozwój. Otrzymała ona wiele różnych nagród, które są potwierdzeniem jej fenomenalnej jakości. Pomimo że firma Schedpol zdobyła wiele osiągnięć, a jej walory zostały dostrzeżone przez czołowych ekspertów w naszym kraju, to i tak jest ona otwarta na dalszy rozwój. Celem marki Schedline jest stałe rozwijanie się i dodatkowe usprawnienie procesu produkcyjnego, aby efekty pracy były jeszcze lepsze. Doskonałym tego przykładem są brodziki kompozytowe wykonane z autorskiego materiału tj. Stonicrylu. Kompozyt Stonicryl® jest nowoczesnym materiałem wypracowanym w trakcie wieloletnich badań i doświadczeń produkcyjnych firmy Schedpol. Wnosi on najbardziej pożądane właściwości do płytkich i bezprogowych brodzików prysznicowych. Dzięki unikalnemu zastosowaniu bardzo odpornych warstw polimerów i mineralnych komponentów ze spienionymi mieszankami PU+ uzyskano najtrwalszy (nietłukący się), idealnie wygłuszony i zarazem najcieplejszy kompozyt przeznaczony do produktów kąpielowych. Zachowano przy tym optymalną wagę, która ułatwia logistykę i montaż finalnego produktu. Brodziki wykonane z materiału Stonicryl® można montować klasycznie na posadzce lub nowocześnie bezprogowo (równo z podłogą łazienki).

Kolejnym, ciekawym produktem, jest nośnik do wanien lub nośnik do brodzików.  Osadzenie wanny czy brodzika na nośniku stabilizującym EPS umożliwia bezproblemowe obudowanie glazurą, dzięki gotowej powierzchni do oklejania. Montaż na nośniku oznacza również najstabilniejsze posadowienie ( podparcie nie tylko dna, ale także rantów brodzika lub wanny) oraz wiele korzyści wynikających z ich późniejszego użytkowania, jak np. wieloletnia wytrzymałość. Niewątpliwą zaletą  uniwersalnych nośników Schedpol / Schedline jest ich modułowa budowa, która umożliwia dopasowanie podstawowego kompletu do wielu wanien o różnych wielkościach. Łączenie elementów jest bardzo proste i intuicyjne, a gotowa jednolita konstrukcja wykazuje po zamontowaniu wanny dużą odporność na nacisk oraz 100% stabilności.

Wanny Schedpol powstają z płyt tłoczonych na gorąco w temperaturze około 180 stopni. Umożliwia to formowanie zarówno wanien kwadratowych, okrągłych, narożnych, jak i najbardziej popularnych wanien prostokątnych wykonanych z akrylu, jak np. SCHEDLINE Fair, Milos oraz Vella. Niektóre modele, jak np. wanny akrylowe z kolekcji SCHEDLINE mają dodatkowo zdolność do utrzymywania ciepłej wody o wiele dłużej, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych wanien. Dzieje się tak za sprawą technologii Stabilsound Plus®, która minimalizuje utratę ciepła. Dzięki temu relaksująca kąpiel może trwać i trwać, bez konieczności dolewania gorącej wody co kilkanaście minut. Akryl okazuje się być przyjacielem człowieka.

Nie chcąc spoczywać na laurach, Schedpol planuje dokładać wszelkich starań, aby jego akcesoria łazienkowe były jeszcze lepsze zarówno pod kątem jakościowym, jak i wizualnym. Technologie obecnie stosowane przez firmę Schedpol są niezwykle nowoczesne i umożliwiają notowanie dobrych wyników, aczkolwiek marka Schedpol nadal widzi pole do poprawy i zamierza jeszcze bardziej unowocześnić proces produkcji. 

Oferta i najpopularniejsze produkty - mocne strony firmy Schedpol

  Początkowo firma Schedpol zajmowała się wyrobem prostych produktów z tworzyw sztucznych, ale z biegiem lat coraz mocniej poszerzała swoje kompetencje. Obecnie jest ona czołowym producentem brodzików akrylowych oraz kompozytowych (kliknij i obejrzyj film o brodzikach posadzkowych Schedline) w naszym kraju. Co więcej, specjalizuje się ona w produkcji systemów zabudowy płytkami do wanien i brodzików, które również cieszą się imponującą renomą. Wszystkie akcesoria produkowane przez firmę Schedpol łączy niesamowita jakość połączona z walorami estetycznymi. Decydując się na zakup produktów Schedpol, można być pewnym, że będą one pasowały do każdej aranżacji. 

Czy Schedpol to polska firma? 

  Jedną z głównych zalet firmy Schedpol jest fakt, że pochodzi ona z Polski i w naszym kraju wytwarza swoje produkty. Dzięki temu jest niezwykle doceniana w naszym kraju, ale jej walory są dostrzegane także za granicą. Marka Schedpol prowadzi działania eksportowe, dzięki czemu jej produkty można nabyć w wielu państwach europejskich. Sprawia to, że posiada ona zasięg międzynarodowy i z każdym kolejnym rokiem zyskuje coraz więcej zadowolonych klientów. 

 Adres firmy: SCHEDPOL STEFAN SCHAEDLER SPÓŁKA KOMANDYTOWA  64-400 Międzychód  ul. Przemysłowa 2  KRS 0000597206, REGON 003141221, NIP PL595-000-09-51, Tel. 95 750 51 50, e-mail: biuro@schedpol.pl

 

Powrót do: Leksykon łazienkowy

DOŁĄCZ DO NAS

 Stylowa Łazienka w Pinterest - @stylowalazienka Stylowa Łazienka na Instagramie - Kupony rabatowe, promocje, nowości Stylowa Łazienka na Facebook - Social Media Stylowa Łazienka na You Tube - filmy, poradniki, prezentacje wyposażenia łazienki

 

Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium