Stylowalazienka.pl
Masz pytanie? Zadzwoń!

Zamówienia i zwroty

Czas realizacji zamówienia:


Większość z oferowanych przez nas towarów dostępna jest w czasie 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przypadku niektórych towarów, czas realizacji zamówienia, może ulec wydłużeniu ze względu na brak towaru na naszych stanach magazynowych lub naszych dostawców (producentów). W takim przypadku natychmiast poinformujemy Państwa o dokładnym terminie dostawy. 
Czas realizacji zamówienia jest każdorazowo potwierdzany przez nas pocztą elektroniczną lub telefonicznie. Dzięki temu Klient otrzymuje rzetelną informację o terminie dostawy towaru pod wskazany przez niego adres. Standardowo, zamówienie wysyłane jest do Klienta po skompletowaniu wszystkich zamówionych przez niego artykułów. Na życzenie Zamawiającego, po wcześniejszym uzgodnieniu ze sklepem, istnieje możliwość podzielenia zamówienia na części i wcześniejszego wysłania tych artykułów, które aktualnie dostępne są w sklepie.

      

Zwroty zakupionych towarów

Zwrotu zakupionego towaru można dokonać w terminie 14 dni, licząc od dnia jego otrzymania.  Koszt transportu zwracanego towaru ponosi kupujący (w wypadku odstąpienia Klient będący Konsumentem ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu towaru, tzn koszt wysyłki i przygotowania towaru do bezpiecznego transportu). Jeżeli Konsument korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób Dostawy oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Nie przyjmujemy zwrotów towarów wykonanych na indywidualne zlecenie klienta. Do takich produktów zaliczamy np: grzejniki malowane na inny kolor niż biały, grzejniki przystosowane do montażu grzałki elektrycznej, wanny z uchwytami i zagłówkami wykonanymi jako dodatkowe wyposażenie, wanny z hydromasażem, umywalki z otworami wykonanymi na życzenie klienta, kabiny prysznicowe "na wymiar".

 
Przed odesłaniem towaru, wykonanego ze szkła lub ceramiki, sprawdź czy przewoźnik zezwala na jego przewóz ( np: firma In Post nie zezwala i nie ponosi odpowiedzialności za wysyłkę takich produktów)
 
 


W celu dokonania zwrotu postępuj zgodnie ze wskazówkami:


1. Wydrukuj, wypełnij i wyślij nam na adres stylowalazienka@stylowalazienka.pl oświadczenie zwrotu.

Druk oświadczenia zwrotu towaru


2. Po ustaleniu z nami terminu dostawy, wyślij zwracany towar wraz z oświadczeniem, oryginałem paragonu lub oryginałem faktury vat na nasz adres:

Stylowa Łazienka
ul. St. Batorego 126a
65-001 Zielona Góra

 

Przesyłki do których nie załączono ww. dokumentów (dowód zakupu oraz oświadczenia o zwrocie), będą odsyłane do nadawcy. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem, oraz nieuzgodnionych z nami.

Regulamin Zakupów


 

DOŁĄCZ DO NAS

 

Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl