Stylowalazienka.pl
Masz pytanie? Zadzwoń!

Zwroty

W celu dokonania zwrotu postępuj zgodnie ze wskazówkami:

 • Wydrukuj, wypełnij i wyślij nam na adres stylowalazienka@stylowalazienka.pl oświadczenie zwrotu towaru, lub uprość sobie tę procedurę i skorzystaj z gotowych formularzy znajdujących się na samym dole tej strony.

 • Do pobrania: Druk oświadczenia zwrotu towaru 

 • Po ustaleniu z nami terminu dostawy, wyślij zwracany towar wraz z kopią otrzymanego formularza zwrotu towaru lub oświadczeniem o zwrocie towaru, dokumentem potwierdzającym zakup (paragon, faktura) na nasz adres:

  Stylowa Łazienka - Magazyn
  ul. St. Batorego 126a
  65-001 Zielona Góra

 

Zwroty zakupionych towarów

 • Zwrotu zakupionego towaru można dokonać w terminie 14 dni, licząc od dnia jego otrzymania, bez podania przyczyny (Regulamin Zakupów)
 • Koszt transportu zwracanego towaru ponosi kupujący (w wypadku odstąpienia Klient będący Konsumentem ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu towaru, tzn koszt wysyłki i przygotowania towaru do bezpiecznego transportu). Jeżeli Konsument korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób Dostawy oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
 • Nie przyjmujemy zwrotów towarów wykonanych na indywidualne zlecenie klienta. Do takich produktów zaliczamy np: grzejniki malowane na inny kolor niż biały, grzejniki przystosowane do montażu grzałki elektrycznej, wanny z uchwytami i zagłówkami wykonanymi jako dodatkowe wyposażenie, wanny z hydromasażem, umywalki z otworami wykonanymi na życzenie klienta, kabiny prysznicowe "na wymiar".
 • Przed odesłaniem towaru, wykonanego ze szkła lub ceramiki, sprawdź czy przewoźnik zezwala na jego przewóz ( np: firma In Post nie zezwala i nie ponosi odpowiedzialności za wysyłkę takich produktów)
 • Przesyłki do których nie załączono wymaganych dokumentów (dowód zakupu oraz oświadczenia o zwrocie), będą odsyłane do nadawcy. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem, oraz nieuzgodnionych z nami.
 • Nie przyjmujemy zwrotów od osób prawnych (na przykład: spółki akcyjne, z ograniczoną odpowiedzialnością, jawne i komandytowe)

 

Gotowe formularze zwrotu

 

DOŁĄCZ DO NAS

 Stylowa Łazienka w Pinterest - @stylowalazienka Stylowa Łazienka na Instagramie - Kupony rabatowe, promocje, nowości Stylowa Łazienka na Facebook - Social Media Stylowa Łazienka na You Tube - filmy, poradniki, prezentacje wyposażenia łazienki

 

Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium