Bateria umywalkowa wysoka stojąca z wylewką L grafitowa MURO produkcji LAVEO
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: BAU 965D
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomat InPost 25,00 zł
-
Kurier 30,00 zł
(DHL, Geis)
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Seria MURO powstała z myślą o wnętrzach w stylu loft.
Wyróżnikiem baterii są stylizowane pokrętła, nawiązujące do fabrykanckiej przeszłości Łodzi, z której wywodzi się marka LAVEO.
Industrialnego charakteru dodają serii żebrowane zakończenia wylewek, dopasowane stylistycznie do kurków.
Armatura MURO składa się z 8 modeli łazienkowych – w tym z kolumny z baterią – oraz baterii zlewozmywakowej, każdy dostępny w dwóch wykończeniach: czarnym oraz grafitowym.
Armatura MURO wykonana jest z materiałów najlepszego gatunku, takich jak np. ceramiczne głowice hiszpańskiego producenta – firmy Quore czy wysokiej klasy mosiądzu MO59.
| Typ uchwytu | Jednouchwytowa |
|---|---|
| Sposób montażu | Stojący |
| Wysokość całkowita baterii | 374 mm |
| Średnica głowicy | 25 mm |
| Rodzaj głowicy | Ceramiczna |
| Rodzaj aeratora | NEOPERL |
| Rozmiar aeratora | 24x1 mm |
| Łatwy montaż | Tak |
| Długość wężyków przyłączeniowych | 400 mm |
| Rodzaj wylewki | Ruchoma |
| Zasięg wylewki | 197 mm |
| Wykończenie | Grafit |
| Grupa akustyczna | I - ≤ 20 dB |
| Klasa przepływu | Z - 8,6 l/min |
| Model wylewki | L |
| Funkcje ECO | Zmniejsza zużycie wody |
| Serwis dojazdowy | Tak |
| Lata gwarancji | 8* |
Pliki do pobrania
Rysunek techniczny
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
- Produkt powinien być instalowany przez wykwalifikowanych specjalistów
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Producent
Kuchinox Polska sp. z o. o.
Al. Kościuszki 1
90- 418 Łódź, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)