Bateria zlewozmywakowa z wyciąganą wylewką czarna TORO produkcji LAVEO
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: BAX 769D
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomat InPost 25,00 zł
-
Kurier 30,00 zł
(DHL, Geis)
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Bateria zlewozmywakowa TORO to oryginalny model, który powstał z myślą o nowoczesnych kuchniach.
Charakterystyczne zakończenie wylewki – poza walorami dekoracyjnymi, kryje w sobie wygodny przełącznik strumienia wody ze stałego na deszczowy, który szczególnie przydaje się podczas płukania warzyw i owoców.
Wyciągana wylewka poprawia komfort wykonywania codziennych czynności.
Bateria dostępna jest w dwóch rodzajach wykończeń: chromowym oraz czarnym.
Przełącznik strumienia wody w wylewce - dwa strumienie: stały i deszczowy.
| Typ uchwytu | Jednouchwytowa |
|---|---|
| Sposób montażu | Stojący |
| Średnica głowicy | 35 mm |
| Rodzaj głowicy | Ceramiczna |
| Rodzaj aeratora | Standard |
| Rozmiar aeratora | 16x1 mm |
| Łatwy montaż | Tak |
| Rodzaj wylewki | Ruchoma, wyciągana |
| Zasięg wylewki | 222 mm |
| Długość wężyków podłączeniowych | 500 mm |
| Wysokość całkowita baterii | 390 mm |
| Wykończenie | Czarne |
| Funkcje ECO | Zmniejsza zużycie wody |
| Grupa akustyczna | I - ≤ 20 dB |
| Klasa przepływu | Z - 6,12 l/min strumień prysznicowy Z - 5,38 l/min strumień stały |
| Serwis dojazdowy | Tak |
| Lata gwarancji | 8* |
Pliki do pobrania
Rysunek techniczny
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
- Produkt powinien być instalowany przez wykwalifikowanych specjalistów
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Producent
Kuchinox Polska sp. z o. o.
Al. Kościuszki 1
90- 418 Łódź, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)