Stylowalazienka.pl
Masz pytanie? Zadzwoń!

FDesign

FDESIGN to marka, która inspiracje czerpie wprost z natury i z jej wyrafinowanych, a zarazem harmonijnych form. Misją marki jest dostarczanie atrakcyjnych wzorniczo oraz funkcjonalnych baterii łazienkowych i kuchennych pozwalających ograniczyć zużycie wody. Produkty sygnowane FDESIGN reprezentują świadome podejście do projektowania, łączą wyrafinowaną formę i jakość z dbałością o środowisko.” - tak, na swojej stronie internetowej, pisze o swoich produktach FDesign.

Ale co kryje się pod tą nazwą? Kto jest jej właścicielem? Zapewne słyszeliście o firmie Ferro. Jej pełna nazwa brzmi następująco, Ferro Group S.A. i należą do niej takie marki jak:

  • Termet (wiodący w Polsce producent urządzeń grzewczych),
  • Novaservis (czeska spółka zajmująca się dostawą armatury sanitarnej w Republice Czeskiej i na Słowacji i będąca jednym z większych dostawców baterii łazienkowych w naszym kraju),
  • Tester (producent elektronicznych układów sterowania i automatyki do urządzeń gazowych).

FDesing również należy do Ferro Group S.A., która jest niekwestionowanym liderem sprzedaży w Europie Środkowo-Wschodniej, producentem, którego baterie, natryski, zawory i grzejniki, pod marką własną oraz markami klientów Grupy, obecne są w ponad 30 krajach na 2 kontynentach! Właścicielami Ferro Group są między innymi fundusze emerytalne i banki. Instytucje o kapitale pozwalającym na to, aby firma zatrudniała najlepszych specjalistów i zapewniała tym samym jej stały rozwój.

Umieszczony na początku tego tekstu cytat nie jest gołosłowny. Na szczególną uwagę zasługują nowatorskie rozwiązania zastosowane w bateriach umywalkowych i natryskach sygnowanych logo VerdeLine i służące oszczędzaniu wody oraz redukcji jej zużycia nawet o 50%. W kwietniu 2016 roku armatura marki FERRO dołączyła do systemu klasyfikacji European Water Label – inicjatywy zrzeszającej producentów zaangażowanych w promowanie efektywnego zużycia wody poprzez poprawę wydajności produktów używanych w łazience. Tym samym firma FERRO jest pierwszym producentem armatury z Europy Centralnej, którego wyroby zostały wprowadzone do internetowej bazy danych EWL.

Firma FERRO jako jedna z nielicznych może poszczycić się własnym Centrum Laboratoryjno-Szkoleniowym. Ta unikalna na polskim rynku jednostka badawcza powstała z inicjatywy inżynierów Działu Technicznego FERRO, ma za zadanie sprawdzanie prototypów produktów schodzących z taśm fabrycznych producenta. Miejsce, w którym szkolą się pracownicy, serwisanci i instalatorzy współpracujący z firmą jest także platformą edukacyjną służącą młodym – studenci krakowskiej AGH mają możliwość odbycia praktyk w laboratorium i zapoznania się z metodami sprawdzania jakości produktów producenta.

Podsumowując, produkty marki FDesign, czerpią z wiedzy i doświadczenia Grupy Ferro, dzięki czemu ich baterie umywalkowe, prysznicowe czy wannowe mogą pochwalić się tym, że zostały zaprojektowane w oparciu o aktualne trendy wyposażenia wnętrz oraz nowoczesnymi rozwiązaniami, które, między innymi, ograniczą nasze rachunki „za wodę”.

Kierujemy się zasadami zrównoważonej konsumpcji, stawiając m.in. na długowieczność baterii i akcesoriów. Czujemy się odpowiedzialni za jakość, dlatego produkty FDESIGN objęte są ponadstandardową, wieloletnią gwarancją, która obejmuje takie kluczowe elementy jak głowice i korpusy baterii. Pragniemy, aby Klienci mieli pewność, że nasza wspólna droga nie kończy się w momencie zakupu produktu. Nasz zespół autoryzowanych serwisantów służy wsparciem przez cały okres gwarancji.”