Stylowalazienka.pl
Masz pytanie? Zadzwoń!
Brodzik posadzkowy 0
Brodzik posadzkowy

Brodzik podpłytkowy firmy Schedpol

Jednym z nowocześniejszych rozwiązań coraz częściej pojawiających się w polskich łazienkach jest brodzik podpłytkowy. Ten płaski brodzik do zabudowy pozwala na zaaranżowanie eleganckiej i zarazem funkcjonalnej łazienki w każdym stylu architektonicznym. Niski brodzik podpłytkowy – nazywany również posadzkowym – charakteryzuje się wbudowanym odpływem liniowym, dzięki czemu pod prysznicem nie gromadzi się nadmiar wody. Co więcej, brodziki do zabudowy z serii Slight Line Stabilsound ® zostały wyposażone w dodatkowe uszczelnienia stanowiąc idealne zabezpieczenie przed przedostawaniem się wilgoci i zwiększając komfort kąpieli. Nowoczesny design, a także wysoka jakość wykonania, z dbałością o najmniejsze detale sprawiają, że dzięki naszym produktom każda łazienka może stać się wyjątkową przestrzenią, przyjazną wszystkim domownikom.

Niskie brodziki posadzkowe

Brodziki podpłytkowe są wpuszczane w posadzkę, a więc są brodzikami pozbawionymi progów lub bardzo niskimi. Brodzik będący na równi z posadzką gwarantuje wyjątkową wygodę użytkowania – takie rozwiązanie zapewnia komfort wszystkim użytkownikom, szczególnie osobom starszym oraz niepełnosprawnym. Odpływy w brodzikach podpłytkowych są liniowe, czyli zintegrowane z płytą spadową, dzięki czemu ich montaż jest szybki i niesłychanie prosty. Są również bezobsługowe – jedynie co kilka dni należy zdjąć maskownicę i wyczyścić odpływ.

Najwyższa jakość wykonania płaskich brodzików do zabudowy

W zakres naszego asortymentu wchodzą zarówno kwadratowe, jak i prostokątne, płaskie brodziki podpłytkowe do zabudowy. Jak już wspominaliśmy, ich integralną częścią są wysokiej jakości odpływy liniowe. Każdy brodzik ma idealnie wyprofilowane spady, co zapewnia bezproblemowy odpływ wody. To, co jeszcze wyróżnia brodzik podpłytkowy pochodzący z serii Slight Line Stabilsound ®, to specjalne wypełnienia izolujące, które minimalizują efekty akustyczne oraz zapobiegają utracie ciepła. Podkreślić należy także wielowarstwowe wzmocnienia, zaprojektowane i wykonane w ten sposób, aby odznaczać się doskonałą wytrzymałością na nacisk. Wszystkie oferowane przez nas brodziki są odporne na działanie wody i licznych kwasów organicznych oraz związków azotowych.

 

Komentarze do wpisu (0)

 Stylowa Łazienka w Pinterest - @stylowalazienka Stylowa Łazienka na Instagramie - Kupony rabatowe, promocje, nowości Stylowa Łazienka na Facebook - Social Media Stylowa Łazienka na You Tube - filmy, poradniki, prezentacje wyposażenia łazienki

 

Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium