Stylowalazienka.pl
Masz pytanie? Zadzwoń!
Brodziki prysznicowe Stabilsoud od Schedpol 0
Brodziki prysznicowe Stabilsoud od Schedpol

Cieszymy się, że możemy zaprezentować jedną z  flagowych innowacji technologicznych: brodziki prysznicowe Stabilsound Plus® od polskiej firmy Schedpol. Wytworzone z dbałością o każdy detal, brodziki Stabilsound Plus® są połączeniem zaawansowanej technologii, wysokiej jakości materiałów i eleganckiego designu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy tych innowacyjnych produktów.

1. Wytrzymałość udarowa: Każdy, kto zaznał uderzenia butelki szamponu o brodzik, doceni wytrzymałość udarową brodzików Schedpol. Dzięki zastosowaniu technologii Stabilsound Plus®, brodziki są wyjątkowo odporne na przypadkowe uderzenia.

2. Bezpieczeństwo i ochrona: Bezpieczeństwo użytkowników jest priorytetem. Dlatego brodziki Schedpol są wyposażone w stalowe wzmocnienia konstrukcji i zastosowany system Stabilsound Plus®, który zapewnia 100% stabilności. Konstrukcja wypełniona jest specjalnym materiałem, który chroni przed wilgocią i eliminuje ryzyko powstawania pleśni.

3. Tłumienie hałasu: Za sprawą technologii Stabilsound Plus®, nasze brodziki tłumią hałas spadającej wody aż o 40%, co potwierdzone jest badaniem w laboratorium Fraunhofer IBP nr P-BA 151/2013.

4. Termoizolacja: Materiał, z którego wykonane są brodziki, znakomicie izoluje termicznie, co pozwala na dłuższe utrzymanie ciepła na powierzchni brodzika.

5. Syfon wystający spod brodzika: Niewielka wysokość naszych brodzików sprawia, że syfon nie mieści się w korpusie brodzika, lecz znajduje się poniżej jego konstrukcji.

6. Bezprogowy montaż: Możliwość montażu brodzików na poziomie podłogi umożliwia stworzenie estetycznego i bezpiecznego prysznica bez progów.

7. Spady konstrukcyjne: Brodziki Schedpol posiadają odpowiednie 2-procentowe spady konstrukcyjne, co gwarantuje efektywne odprowadzanie wody.

8. Pionowe ścianki boczne: Dzięki zaawansowanym technikom produkcji, każdy brodzik posiada idealnie pionowe ścianki boczne i niezmienny kształt.

9. Niezwykła trwałość: Wykorzystanie najlepszych materiałów oraz technologii łączenia komponentów gwarantuje niezwykłą trwałość  brodzików Schedpol, porównywalną z technologią konglomeratu.

10. Zgodność z normami: Nasze brodziki spełniają wszystkie polskie i europejskie normy, a także posiadają wymagane atesty i certyfikaty.

11. Bezpieczeństwo dla zdrowia i środowiska: Produkty Schedpol są bezpieczne dla zdrowia, posiadają właściwości antybakteryjne i antyalergiczne. Co więcej, są też przyjazne dla środowiska, łatwe w recyklingu.

12. Wytrzymałość na nacisk: Dzięki technologii Stabilsound Plus®, nasze brodziki wykazują niezwykle wysoką wytrzymałość na nacisk.

13. Łatwość utrzymania czystości: Gładka powierzchnia brodzików ułatwia i poprawia skuteczność czyszczenia, dzięki właściwościom Easy to clean.

14. Uproszczony montaż: Montaż naszych brodzików jest prosty i szybki, co dodatkowo chroni hydroizolację łazienki.

15. Magnetyczna maskownica: Wybrane serie brodzików Schedpol są wyposażone w maskownicę, która dzięki magnesom pozostaje na swoim miejscu, jednocześnie umożliwiając łatwy dostęp do syfonu.

16. Wysoki komfort użytkowania: brodziki Schedpol zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania. Prosty i szybki montaż, a także wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie to cechy, które doceni każdy.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym prezentujemy wszystkie cechy brodzików Stabilsound Plus®. Doświadcz różnicy, która płynie z jakości i innowacyjności - Schedpol, twoje komfortowe i bezpieczne doświadczenie kąpieli.

Komentarze do wpisu (0)

 Stylowa Łazienka w Pinterest - @stylowalazienka Stylowa Łazienka na Instagramie - Kupony rabatowe, promocje, nowości Stylowa Łazienka na Facebook - Social Media Stylowa Łazienka na You Tube - filmy, poradniki, prezentacje wyposażenia łazienki

 

Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium