Stylowalazienka.pl
Masz pytanie? Zadzwoń!
Dobór brodzika do kabiny prysznicowej 0
Dobór brodzika do kabiny prysznicowej sprawdź co radzi Deante

Dobór brodzika do kabiny prysznicowej

Wydaje się z pozoru, że jest to prosta sprawa. I w sumie tak też jest. Warto tylko pamiętać co oznaczają wymiary kabiny prysznicowej podawane przez producenta. Jest to bardzo istotne zwłaszcza wtedy gdy planujemy ułożenie płytek ściennych w taki sposób, aby kolory, lub sposób ich ułożenia idealnie pokrywały się z linią szyby. Niestety, z naszego doświadczenia wiemy, że nawet niektórzy "fachowcy" mają z tym problem. Specjalnie napisaliśmy fachowcy stosując cudzysłów ponieważ prawdziwy specjalista nie popełni tego błędu. Po obejrzeniu poniższego materiału, przygotowanego przez producenta kabin prysznicowych, firmę Deante, zaoszczędzisz sobie stresu podczas remontu łazienki.

 

 

 

 

Dobór brodzika do kabiny prysznicowej może być trudnym zadaniem, ale kilka podstawowych wskazówek pozwoli uniknąć błędów.

  • Po pierwsze, ważne jest dopasowanie wymiarów brodzika do wymiarów kabiny prysznicowej. Należy wybrać brodzik o odpowiedniej długości, szerokości i głębokości, aby zapewnić wygodną przestrzeń podczas kąpieli. Warto jest zastanowić się nad wysokością brodzika, niski ułatwia wchodzenie i wygląda bardzo nowocześnie.
  • Po drugie, należy wybrać materiał, który będzie odporny na uszkodzenia i łatwy w utrzymaniu czystości. Najczęściej stosowanym materiałem na brodziki jest akryl lub konglomerat. Wysoki, akrylowy brodzik może sprawiać wrażenie uginania się, oraz skrzypieć. Niski brodzik konglomeratowy jest niezwykle stabilny, w związku z powyższym nie ma wcześniej wspomnianych wad.
  • Po trzecie, warto zwrócić uwagę na sposób montażu brodzika. Można wybrać brodzik z podpórkami lub bez, w zależności od preferencji i warunków montażu. Ważne jest, aby brodzik był stabilnie zamocowany, aby uniknąć wycieku wody i uszkodzeń. Brodziki na podpórkach, to w zdecydowanej większości brodziki akrylowe, są one zdecydowanie mniej stabilne od brodzików konglomeratowych.
  • Aby ustrzec się błędów, warto również skorzystać z pomocy ekspertów Stylowej Łazienki, którzy czekają na kontakt od Ciebie.

Komentarze do wpisu (0)

 Stylowa Łazienka w Pinterest - @stylowalazienka Stylowa Łazienka na Instagramie - Kupony rabatowe, promocje, nowości Stylowa Łazienka na Facebook - Social Media Stylowa Łazienka na You Tube - filmy, poradniki, prezentacje wyposażenia łazienki

 

Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium