Stylowalazienka.pl
Masz pytanie? Zadzwoń!
Docinanie brodzika! 0
Docinanie brodzika prysznicowego, kompozytowego firmy Schedline.

Brodziki kompozytowe firmy Schedpol - montaż i docinanie

Nigdy dotąd dopasowanie brodzika prysznicowego do własnych potrzeb nie było tak proste. Po obejrzeniu załączonego filmu nie będziesz miał najmniejszych wątpliwości, że to stwierdzenie jest jak najbardziej prawdziwe.

Konglomerat to niezwykle popularny w ostatnich latach materiał wykorzystywany do produkcji elementów wyposażenia łazienek: blatów, wanien, umywalek czy brodzików prysznicowych. Zwany jest też czasem lanym marmurem, gdyż zawiera w swoim składzie zmielony, naturalny marmur, który wymieszany został z żywicą lub poliestrami żywicowymi. Na rynku dostępne są też konglomeraty granitowe oraz kwarcowe. Dzięki obecności jednego z wymienionych wyżej kamieni szlachetnych, konglomeratowe brodziki prysznicowe prezentują się niezwykle elegancko. Design jest pierwszą kwestią, która rzuca się bowiem w oczy! Dzięki niewielkiej wysokości, ostro wykańczanym krawędziom, możliwości montażu wpuszczanego (w podłodze), przycięcia do nietypowej wnęki, bogatej kolorystyce i różnych fakturach powierzchni, brodziki konglomeratowe zyskały na popularności. Wszystkie te zalety sprawiają, że można je perfekcyjnie dopasować do posiadanej przez siebie łazienki.

Jakie narzędzia potrzebujesz przy docinaniu brodzika firmy Schedpol?

  • wyrzynarka (lub piła ręczna z brzeszczotem do metalu )
  • silikon i szpachelka
  • poniżej filmu znajduje się rysunek z zaznaczonymi, dopuszczalnymi obszarami cięcia.

 

 
 
 
 

Komentarze do wpisu (0)

 Stylowa Łazienka w Pinterest - @stylowalazienka Stylowa Łazienka na Instagramie - Kupony rabatowe, promocje, nowości Stylowa Łazienka na Facebook - Social Media Stylowa Łazienka na You Tube - filmy, poradniki, prezentacje wyposażenia łazienki

 

Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium