Stylowalazienka.pl
Masz pytanie? Zadzwoń!
Schedline Express - do 25% w korzyści! 0
Schedline Express - do 25% w korzyści!

Schedline Express – Twoja Szybka Droga do Wymarzonej Łazienki!

Schedline Express to innowacyjna, sezonowa oferta od firmy Schedpol, stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie czas i nie chcą czekać na dostawę wybranych elementów wyposażenia łazienek. Co kilka miesięcy, Schedpol proponuje wyselekcjonowane produkty, które są dostępne niemal od ręki – wysyłka realizowana jest zazwyczaj w 48 godzin od złożenia zamówienia. Dzięki temu, zakup brodzika, wanny czy odpływu liniowego nie musi być planowany na wiele tygodni przed remontem. Schedline Collection oferuje nowoczesne rozwiązania do łazienek, które pozwolą Ci stworzyć komfortową i bezpieczną strefę prysznicową w zaledwie kilka dni. Dodatkowo, produkty objęte są sezonową promocją, dzięki czemu ich ceny są obniżone nawet o 25%. Nie musisz wpisywać kodu promocyjnego, ani czekać na Cash Back, nowe ceny już zostały przez nas wprowadzone. Dodatkowo oferujemy transport brodzików prysznicowych Schedline za 0,00 zł!

Produkty objęte promocją:

 1. Brodziki prysznicowe z serii:
  • Protos
  • NonLimits
  • Cameron
  • Favory Plus
  • Maio
  • Sharper
 2. Odpływy liniowe prysznicowe z serii:
  • Slight Line
  • Regular Line

Każdy z tych produktów oferuje unikalne korzyści i cechy, które mogą spełnić różne potrzeby i preferencje klientów. Promocja "Schedline Express" stanowi świetną okazję do zakupu wysokiej jakości produktów łazienkowych w obniżonych cenach.

Przypominamy, że właścicielem marki Schedline jest polska firma Schedpol, której siedziba znajduje się w Międzychodzie (województwo wielkopolskie).

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

 Stylowa Łazienka w Pinterest - @stylowalazienka Stylowa Łazienka na Instagramie - Kupony rabatowe, promocje, nowości Stylowa Łazienka na Facebook - Social Media Stylowa Łazienka na You Tube - filmy, poradniki, prezentacje wyposażenia łazienki

 

Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium