Bateria Umyw My1805-21cw Bloom White/Chrome Wysoka Nr Kat. Rea-B9917 Produkcji Rea
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: REA-B9917
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomat InPost 25,00 zł
-
Kurier 30,00 zł
(DHL, Geis)
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Biała wysoka bateria umywalkowa Rea Bloom to model, który został wykonany z wysokiej jakości mosiądzu z białym wykończeniem w połysku. Produkt jest bardzo prosty w obsłudze.
| Typ baterii: | umywalkowa |
|---|---|
| Sposób montażu baterii: | nablatowa |
| Materiał: | mosiądz |
| Technologia powłoki: | Electroplating |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie baterii: | biały połysk |
| Typ głowicy: | ceramiczna |
| Wysokość (mm) | 300 mm |
| Zasięg wylewki (mm) | 90 mm |
| Średnica podłączenia: | 3/8 cala |
| Perlator: | napowietrzny |
| Wężyki w zestawie: | 50 cm |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Model: | MY1805-21CW BLOOM |
| Producent: | Rea |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Importer
Podlasiak Andrzej Cylwik sp. k.
ul.Przędzalniana 60
15-688 Białystok, Polska
Warto dokupić:
-
Cena 349,00 zł
-
Cena 399,00 zł
-
Cena 367,20 zł
-
Cena 239,20 zł
-
Cena 255,20 zł
-
Cena 289,12 zł
-
Cena 279,20 zł
-
Cena 295,20 zł
-
Cena 439,00 zł
-
Cena 419,00 zł
-
Cena 339,00 zł
-
Cena 319,00 zł
-
Cena 299,00 zł
-
Cena 319,00 zł
-
Cena 319,00 zł
-
Cena 289,00 zł
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
-
Producent DeanteUmywalka granitowa nablatowa z miejscem na baterię - z maskownicą, producent: Deante, nr kat.: CQR_NU5M
Cena 631,20 zł -
Cena 99,95 zł
-
Cena 199,20 zł
-
Producent BonominiWpust podłogowy poziomy z zaworem antyzapachowym, producent: Bonomini, nr kat.: 6020AR10B2
Cena 147,60 zł -
Cena 959,20 zł
-
Cena promocyjna 445,55 złNajniższa cena: 549,99 zł-19%
-
Producent ExcellentKorek klik-klak umywalkowo-bidetowy, złoty szczotkowany, producent Excellent, nr kat.: ARIN.1485.01GB
Cena 140,00 zł -
Producent DeanteUmywalka blur antracyt metalik 800x400 mm z maskownicą, producent: Deante, nr kat.: CQB_TU8S
Cena 799,20 zł -
Cena 649,00 zł
-
Producent DeanteBat. Silia hexa złoto szczotkowane umywalkowa podtynkowa, producent: Deante, nr kat.: BHS_R54L
Cena 839,20 zł -
Producent DeanteBat. Silia brąz szczotkowany umywalkowa podtynkowa, producent: Deante, nr kat.: BQS_C54L
Cena 839,20 zł -
Cena 328,25 zł
-
Cena 680,00 zł
-
Cena 823,77 zł
-
Cena 399,14 zł
-
Cena promocyjna 4 941,00 złNajniższa cena: 4 995,99 zł-1%
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)