Bateria Umywalkowa Lungo White Niska Nr Kat. Rea-B4401 Produkcji Rea
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: REA-B4401
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomat InPost 25,00 zł
-
Kurier 30,00 zł
(DHL, Geis)
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Prezentujemy Państwu nowoczesną i niezwykle funkcjonalną baterię Rea Lungo White. Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Bateria jest przystosowana do montażu na blacie lub umywalce. Została wykonana z mosiądzu oraz pokryta białym kolorem nadającym zjawiskowy efekt. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości. Odpowiednie umywalki wraz z syfonami znajdą Państwo w naszej ofercie.
| Typ baterii: | umywalkowa |
|---|---|
| Sposób montażu baterii: | nablatowa |
| Materiał: | mosiądz |
| Wykończenie baterii: | biały połysk |
| Typ głowicy: | ceramiczna - firmy Sedal |
| Wysokość (mm) | 170 mm |
| Zasięg wylewki (mm) | 115 mm |
| Średnica podłączenia: | 3/8 cala |
| Perlator: | napowietrzny |
| Wężyki w zestawie: | 50 cm - Tucai |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Producent: | Rea |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Importer
Podlasiak Andrzej Cylwik sp. k.
ul.Przędzalniana 60
15-688 Białystok, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)