Bateria umywalkowa CASCADE model 1 COPPER, producent: Balneo
Wystaw opinię o produkcie
178,92 zł
Cena
178,92 zł
Cena regularna:
178,92 zł
-0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
185,32 zł
220,07 zł
Cena
220,07 zł
Cena regularna:
220,07 zł
-0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
227,94 zł
-3%
Kod produktu: H0101050101
duża ilość
Dostawa
od
30,00 zł
-
Kurier
od
30,00 zł
-
Kurier
(DHL, Geis)
Zapytaj o produkt
Bateria umywalkowa CASCADE model 1 COPPER, producent: Balneo
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Opis produktu
Bateria umywalkowa CASCADE model 1 - COPPER
Minimalistyczna bateria jednouchwytowa w modnym, miedzianym wykończeniu. Stal nierdzewna AISI 304 i trwała głowica ceramiczna gwarantują niezawodność, a perlator napowietrzający zapewnia równy i oszczędny strumień. Przeznaczona do montażu stojącego na blacie lub umywalce.
- Korpus ze stali nierdzewnej AISI 304
- Wysokiej klasy głowica ceramiczna
- Perlator – typ standard (strumień napowietrzony)
- Jednouchwytowa obsługa
- Montaż: blat/umywalka
- Wykończenie Copper dla nowoczesnych aranżacji
Dane techniczne
| Kolor/wykończenie | Copper |
|---|---|
| Typ | 1-uchwytowa |
| Rodzaj montażu | Stojący na blacie/umywalce |
| Perlator | Tak — typ standard |
| Rodzaj strumienia | Strumień napowietrzony |
| Przepływ (3 bar) | 8–9 l/min |
| Zalecane ciśnienie robocze | 1–3 bar |
| Przyłącza | 2 × elastyczny wąż doprowadzający wodę, F3/8" × M10×1, dł. 50 cm |
| Oznaczenie Hot/Cold na uchwycie | Tak |
| Klasa przepływu | Z |
| Grupa akustyczna [dB] | U |
| Wymiary (szer. × dł. × wys.) | 40 × 135 × 184 mm |
| Masa | 1,07 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Gwarancja | 5 lat |
| W zestawie | bateria z uchwytem i wyposażeniem; 2 węże przyłączeniowe; klucz do perlatora; instrukcja montażu |
| Kod produktu | H0101050101 |
| EAN | 5906792484576 |
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
Kupuj więcej, płać mniej!
Masz duży koszyk? Wybierz i skopiuj swój kod rabatowy poniżej.
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)
Skopiowano!
Koszyk od 2 500 zł
-50 ZŁ
ZYSK50
Skopiowano!
Koszyk od 5 000 zł
-100 ZŁ
ZYSK100
Skopiowano!
Koszyk od 10 000 zł
-200 ZŁ
ZYSK200
Skopiowano!
Koszyk od 15 000 zł
-300 ZŁ
ZYSK300
Skopiowano!
Koszyk od 20 000 zł
-400 ZŁ
ZYSK400