Bateria umywalkowa CASCADE model 1 SHINY GOLD, producent: Balneo
0.00
(Oceny: 0)
Wystaw opinię o produkcie
Bateria umywalkowa CASCADE model 1 SHINY GOLD, producent: Balneo
167,16 zł
Cena
167,16 zł
Cena regularna:
167,16 zł
-0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
173,29 zł
205,61 zł
Cena
205,61 zł
Cena regularna:
205,61 zł
-0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
213,15 zł
-4%
Kod produktu: H0101030101
Skopiowano!
---
Wpisz kod w koszyku i zyskaj dodatkowe rabat.
duża ilość
Dostawa
od
30,00 zł
-
Kurier
od
30,00 zł
-
Kurier
(DHL, Geis)
Zapytaj o produkt
Bateria umywalkowa CASCADE model 1 SHINY GOLD, producent: Balneo
Obowiązkowe pola oznaczone są symbolem -
*
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Bateria umywalkowa CASCADE model 1 SHINY GOLD, producent: Balneo
Opis produktu
Opis produktu
Bateria umywalkowa CASCADE model 1 - SHINY GOLD
Nowoczesna bateria jednouchwytowa o wysublimowanym, minimalistycznym wzornictwie w połyskującym, złotym wykończeniu. Korpus ze stali nierdzewnej AISI 304 i głowica ceramiczna zapewniają trwałość oraz precyzyjne sterowanie przepływem. Perlator napowietrzający ogranicza zużycie wody, zachowując wysoki komfort użytkowania.
- Korpus ze stali nierdzewnej AISI 304
- Wysokiej klasy głowica ceramiczna
- Perlator – typ standard (strumień napowietrzony)
- Jednouchwytowa obsługa
- Montaż stojący: blat/umywalka
- Oznaczenie ciepłej/zimnej wody na uchwycie
Dane techniczne
| Kolor/wykończenie | Shiny Gold (połysk) |
|---|---|
| Typ | 1-uchwytowa |
| Rodzaj montażu | Stojący na blacie/umywalce |
| Perlator | Tak — typ standard |
| Rodzaj strumienia | Strumień napowietrzony |
| Przepływ (3 bar) | 8–9 l/min |
| Zalecane ciśnienie robocze | 1–3 bar |
| Przyłącza | 2 × elastyczny wąż doprowadzający wodę, F3/8" × M10×1, dł. 50 cm |
| Oznaczenie Hot/Cold na uchwycie | Tak |
| Klasa przepływu | Z |
| Grupa akustyczna [dB] | U |
| Wymiary (szer. × dł. × wys.) | 40 × 135 × 184 mm |
| Masa | 1,07 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Gwarancja | 5 lat |
| W zestawie | bateria z uchwytem i wyposażeniem; 2 węże przyłączeniowe; klucz do perlatora; instrukcja montażu |
| Kod produktu | H0101030101 |
| EAN | 5906792484552 |
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Warto dokupić:
-
Cena 90,26 zł
-
Cena 365,75 zł
-
Cena 237,64 zł
-
Cena 878,22 zł
-
Cena 1 255,34 zł
-
Cena 98,52 zł
-
Cena 802,80 zł
-
Cena 857,56 zł
-
Cena 71,66 zł
-
Cena 371,95 zł
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
-
Producent DeanteUmywalka granitowa nablatowa z miejscem na baterię - z maskownicą, producent: Deante, nr kat.: CQR_NU5M
Cena 631,20 zł -
Cena 99,95 zł
-
Producent BonominiWpust podłogowy poziomy z zaworem antyzapachowym, producent: Bonomini, nr kat.: 6020AR10B2
Cena 147,60 zł -
Cena 199,20 zł
-
Producent DeanteUmywalka blur antracyt metalik 800x400 mm z maskownicą, producent: Deante, nr kat.: CQB_TU8S
Cena 799,20 zł -
Cena 649,00 zł
-
Cena 959,20 zł
-
Cena promocyjna 445,55 złNajniższa cena: 549,99 zł-19%
-
Producent ExcellentKorek klik-klak umywalkowo-bidetowy, złoty szczotkowany, producent Excellent, nr kat.: ARIN.1485.01GB
Cena 140,00 zł -
Producent AvapaxBateria umywalkowa stojąca wysoka - nablatowa, kolor: gun metal, seria: ULTIMATE, producent: Avapax, nr kat: ABUL131411
Cena promocyjna 359,99 złNajniższa cena: 339,99 zł--6% -
Cena 980,00 zł
-
Producent DeanteBat. Silia hexa złoto szczotkowane umywalkowa podtynkowa, producent: Deante, nr kat.: BHS_R54L
Cena 839,20 zł -
Producent DeanteBat. Silia brąz szczotkowany umywalkowa podtynkowa, producent: Deante, nr kat.: BQS_C54L
Cena 839,20 zł -
Cena 328,25 zł
-
Cena 680,00 zł
-
Cena 823,77 zł
Kupuj więcej, płać mniej!
Masz duży koszyk? Wybierz i skopiuj swój kod rabatowy poniżej.
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)
Skopiowano!
Koszyk od 2 500 zł
-50 ZŁ
ZYSK50
Skopiowano!
Koszyk od 5 000 zł
-100 ZŁ
ZYSK100
Skopiowano!
Koszyk od 10 000 zł
-200 ZŁ
ZYSK200
Skopiowano!
Koszyk od 15 000 zł
-300 ZŁ
ZYSK300
Skopiowano!
Koszyk od 20 000 zł
-400 ZŁ
ZYSK400