Brodzik akrylowy posadzkowy kwadratowy GEOS 80x80x1,5 cm produkcji Polimat
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 00425
(Geis, DHL)
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Brodzik prysznicowy kwadratowy GEOS nakładany na posadzkę stanowi doskonały przykład wysokiej jakości artykułów produkowanych przez naszą firmę. To rozwiązanie gwarantuje pełen komfort i wygodę użytkowników. Brodzik taki może być wyjątkowym rozwiązaniem, które pozwoli wyeksponować niektóre cechy urządzanej łazienki oraz w nieskomplikowany sposób umożliwi odważniej eksperymentować z innymi elementami wystroju.
| Symbol | 00425 |
|---|---|
| Długość | 80 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość rantu | 4,5 cm |
| Głębokość | 1,5 cm |
| Typ | posadzkowy |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | kwadratowe |
| Producent | Polimat |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Produkt łatwopalny. Nie trzymaj blisko źródeł ognia.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
- Produkt powinien być instalowany przez wykwalifikowanych specjalistów
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Producent
POLIMAT Roman Brejecki
rzedbojewice 33
88-150 Kruszwica, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)