Brodzik prostokątny West New biały struktura kamienia 110 x 90 cm produkcji Polimat
Wystaw opinię o produkcie
984,00 zł
Cena
984,00 zł
Cena regularna:
984,00 zł
-0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
764,00 zł
1 210,32 zł
Cena
1 210,32 zł
Cena regularna:
1 210,32 zł
-0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
939,72 zł
+29%
Kod produktu: 00352
duża ilość
Dostawa
od
55,00 zł
-
Kurier:
od
55,00 zł
-
Kurier:
(DHL, Geis)
Zapytaj o produkt
Brodzik prostokątny West New biały struktura kamienia 110 x 90 cm produkcji Polimat
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Opis produktu
Brodzik akrylowy WEST NEW w białym kolorze nada Twojej łazience niepowtarzalnego charakteru. Teraz jest dostępny w dwóch opcjach wykończenia: gładki i struktura kamienia. Wymiary tych brodzików sprawią, że pod Twoim prysznicem będzie bardzo przestronnie i wygodnie.
Ruszt do brodzika sprzedawany jest osobno i nie jest oferowany w komplecie z brodzikiem.
| Symbol | 00352 |
|---|---|
| Długość | 110 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Wysokość całkowita | 5 cm |
| Wysokość rantu | 5 cm |
| Głębokość | 1,5 cm |
| Typ | posadzkowy |
| Rodzaj dna | struktura kamienia |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | prostokątny |
| Producent | Polimat |
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Produkt łatwopalny. Nie trzymaj blisko źródeł ognia.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
- Produkt powinien być instalowany przez wykwalifikowanych specjalistów
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Producent
POLIMAT Roman Brejecki
rzedbojewice 33
88-150 Kruszwica, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
Kupuj więcej, płać mniej!
Masz duży koszyk? Wybierz i skopiuj swój kod rabatowy poniżej.
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)
Skopiowano!
Koszyk od 2 500 zł
-50 ZŁ
ZYSK50
Skopiowano!
Koszyk od 5 000 zł
-100 ZŁ
ZYSK100
Skopiowano!
Koszyk od 10 000 zł
-200 ZŁ
ZYSK200
Skopiowano!
Koszyk od 15 000 zł
-300 ZŁ
ZYSK300
Skopiowano!
Koszyk od 20 000 zł
-400 ZŁ
ZYSK400