Brodzik prostokątny West New czarny struktura kamienia 110 x 90 cm produkcji Polimat
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 00354
(DHL, Geis)
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Brodzik akrylowy WEST NEW w czarnym kolorze nada Twojej łazience niepowtarzalnego charakteru. Teraz jest dostępny w dwóch opcjach wykończenia: gładki i struktura kamienia. Wymiary tych brodzików sprawią, że pod Twoim prysznicem będzie bardzo przestronnie i wygodnie.
Ruszt do brodzika sprzedawany jest osobno i nie jest oferowany w komplecie z brodzikiem.
| Symbol | 00347 |
|---|---|
| Długość | 110 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Wysokość całkowita | 5 cm |
| Wysokość rantu | 5 cm |
| Głębokość | 1,5 cm |
| Typ | posadzkowy |
| Rodzaj dna | struktura kamienia |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Kolor | czarny |
| Kształt | prostokątny |
| Producent | Polimat |
PRODUKT NA ZAMÓWIENIE. CZAS REALIZACJI 14 DNI.
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Produkt łatwopalny. Nie trzymaj blisko źródeł ognia.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
- Produkt powinien być instalowany przez wykwalifikowanych specjalistów
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Producent
POLIMAT Roman Brejecki
rzedbojewice 33
88-150 Kruszwica, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)