Kabina 90x90 Punto Black Nr Kat. Rea-K4801 Produkcji Rea
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: REA-K4801
- w tym przygotowanie przesyłki: 60,00 zł,
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Funkcjonalność i estetyka te słowa najlepiej opisują naszą kabinę prysznicową Punto.Kabina na pewno będzie bardzo dobrze komponować się z innymi elementami wystroju łazienki.
| Typ kabiny: | Narożna |
|---|---|
| Rozmiar kabiny: | 90x90 |
| Sposób otwierania: | Przesuwny |
| Wysokość (mm) | 1900 mm |
| Rodzaj szkła: | Bezpieczne szkło hartowane |
| Grubość szkła: | 5 mm |
| Kolor szkła: | Transparent - przezroczysty |
| Powłoka Easy Clean: | Nie |
| Grubość profili: | 23 mm |
| Szerokość profili: | 27 mm |
| Materiał profili: | Aluminium |
| Wykończenie profili: | Czarny |
| Montaż: | Na brodziku lub posadzce |
| Regulacja na profilach: | 5 mm |
| Wysokość listwy progowej: | 42 mm |
| Szerokość wejścia: | 620 mm |
| Materiał uchwytów: | ABS |
| System podnoszenia drzwi przy otwieraniu: | nie dotyczy |
| Zestaw uszczelek w komplecie : | Tak |
| Możliwość montażu bez listwy progowej : | nie |
| Kierunek kabiny: | Uniwersalny |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Zanim kupisz kabinę prysznicową
Zanim dokonasz zakupu upewnij się, że wymiary wybranej kabiny prysznicowej odpowiadają Twoim oczekiwaniom. Zazwyczaj podana szerokość to odległość do najbardziej wystającego jej elementu, którym w większości przypadków nie jest oś szyby! Często producenci podając wymiary kabiny kierują się rozmiarami brodzika prysznicowego, z którym może być ona skompletowana. Wówczas rozbieżności między rzeczywistymi wymiarami, a podanymi w nazwie produktu mogą wynosić nawet do 1.0 cm.
Jak uniknąć błędu?
Przed zakupem spójrz na rysunek techniczny. Zawiera on niezbędne informacje, które rozwieją Twoje wątpliwości. Pamiętaj również o tym, że chętnie pomożemy w zakupie. Zadzwoń lub napisz do nas.
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Importer
Podlasiak Andrzej Cylwik sp. k.
ul.Przędzalniana 60
15-688 Białystok, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)