Lustro Mirracab 80x70, producent: Lavita
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 5900378343516
(DHL, Geis)
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Lustro Mirracab 80x70, producent: Lavita
Mirracab 80x70 – funkcjonalne lustro z szafką i aluminiową ramą
Lustro z szafką Mirracab 80x70 to praktyczne i stylowe rozwiązanie do każdej łazienki, to połączenie funkcjonalności i eleganckiego designu. Minimalistyczna forma sprawia, że produkt pasuje do nowoczesnych, klasycznych i designerskich aranżacji, wprowadzając do wnętrza styl, harmonię i komfort. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów lustro jest trwałe, stabilne i odporne na codzienne użytkowanie. Aluminiowa rama dodaje konstrukcji lekkości i nowoczesnego charakteru, a kompaktowe wymiary sprawiają, że idealnie pasuje do różnorodnych wnętrz. Dzięki wbudowanemu podświetleniu LED z dotykowym włącznikiem zapewnia doskonałe oświetlenie oraz wygodny sposób sterowania światłem.
Wygoda i nowoczesna technologia w Twojej łazience
Podświetlenie LED w lustrze Mirracab 80x70 gwarantuje jasne i energooszczędne światło, które można łatwo włączyć lub wyłączyć za pomocą dotykowego przycisku. Dodatkowa szafka oferuje praktyczne miejsce do przechowywania kosmetyków i akcesoriów, co pomaga utrzymać porządek i estetykę w łazience. Wybierając lustro Mirracab 80x70 cm z szafką, podświetleniem LED i matą grzewczą, inwestujesz w nowoczesne rozwiązanie, które ułatwia codzienną pielęgnację, dba o estetykę wnętrza i dodaje łazience luksusowego charakteru. To funkcjonalny i designerski element, który sprawdzi się w każdej przestrzeni łazienkowej, łącząc elegancję z innowacyjnymi technologiami.
Lavita - co to za firma? Sprawdź informacje, dowiedz się więcej.
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Producent
DOMINO POLSKA spółka z o.o.
ul. Rzeźnicza 4
58-200 Dzierżoniów, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)