Umywalka Andrea - Nablatowa 47 Cm Nr Kat. Rea-U6333 Produkcji Rea
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: REA-U6333
(DHL, Geis)
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Umywalka Rea Andrea została zaprojektowana z myślą o niestandardowych łazienkach, w których liczą się unikalne kształty. Smukłe, niesymetryczne linie umywalki Andrea przyciągną uwagę każdego Twojego gościa. Najwyższa jakość ceramiki sanitarnej pokrytej śnieżnobiałym, połyskującym szkliwem mienią się w świetle łazienkowym. Umywalka Andrea świetnie się prezentuje się w każdym wnętrzu
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | śnieżnobiały |
| Długość umywalki (mm) | 470 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 430 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 145 mm |
| Głębokość umywalki (mm) | 115 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Importer
Podlasiak Andrzej Cylwik sp. k.
ul.Przędzalniana 60
15-688 Białystok, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)