Umywalka Aura 61 - Nablatowa Nr Kat. Rea-U7900 Produkcji Rea
Wystaw opinię o produkcie
243,09 zł
Cena
243,09 zł
Cena regularna:
243,09 zł
-0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
231,70 zł
299,00 zł
Cena
299,00 zł
Cena regularna:
299,00 zł
-0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
284,99 zł
+5%
Kod produktu: REA-U7900
duża ilość
Dostawa
od
110,00 zł
-
Kurier:
od
110,00 zł
-
Kurier:
(DHL, Geis)
Zapytaj o produkt
Umywalka Aura 61 - Nablatowa Nr Kat. Rea-U7900 Produkcji Rea
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Opis produktu
Umywalka Rea Aura w interesującym, eliptycznym kształcie doskonale dopełni każde nowoczesne wnętrze. Jest przystosowana do montażu na blacie bądź szafce.
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | śnieżnobiały |
| Długość umywalki (mm) | 605 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 405 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 135 mm |
| Głębokość umywalki (mm) | 95 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | 35 mm |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Importer
Podlasiak Andrzej Cylwik sp. k.
ul.Przędzalniana 60
15-688 Białystok, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
Kupuj więcej, płać mniej!
Masz duży koszyk? Wybierz i skopiuj swój kod rabatowy poniżej.
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)
Skopiowano!
Koszyk od 2 500 zł
-50 ZŁ
ZYSK50
Skopiowano!
Koszyk od 5 000 zł
-100 ZŁ
ZYSK100
Skopiowano!
Koszyk od 10 000 zł
-200 ZŁ
ZYSK200
Skopiowano!
Koszyk od 15 000 zł
-300 ZŁ
ZYSK300
Skopiowano!
Koszyk od 20 000 zł
-400 ZŁ
ZYSK400