Umywalka Belinda Black White- Nablatowa Nr Kat. Rea-U6332 Produkcji Rea
Wystaw opinię o produkcie
283,74 zł
Cena
283,74 zł
Cena regularna:
283,74 zł
-0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
308,93 zł
349,00 zł
Cena
349,00 zł
Cena regularna:
349,00 zł
-0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
379,99 zł
-8%
Kod produktu: REA-U6332
duża ilość
Dostawa
od
110,00 zł
-
Kurier:
od
110,00 zł
-
Kurier:
(DHL, Geis)
Zapytaj o produkt
Umywalka Belinda Black White- Nablatowa Nr Kat. Rea-U6332 Produkcji Rea
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Opis produktu
Dwukolorowa umywalka będzie świetnym urozmaiceniem aranżacji łazienki. Ciekawe i oryginalne zestawienie przeciwstawnych kolorów – bieli i czerni. Umywalka jest przystosowana do montażu na blacie bądź szafce. Została wykonana z wysokogatunkowej ceramiki sanitarnej. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | śnieżnobiały |
| Długość umywalki (mm) | 465 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 330 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 135 mm |
| Głębokość umywalki (mm) | 105 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Importer
Podlasiak Andrzej Cylwik sp. k.
ul.Przędzalniana 60
15-688 Białystok, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
Kupuj więcej, płać mniej!
Masz duży koszyk? Wybierz i skopiuj swój kod rabatowy poniżej.
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)
Skopiowano!
Koszyk od 2 500 zł
-50 ZŁ
ZYSK50
Skopiowano!
Koszyk od 5 000 zł
-100 ZŁ
ZYSK100
Skopiowano!
Koszyk od 10 000 zł
-200 ZŁ
ZYSK200
Skopiowano!
Koszyk od 15 000 zł
-300 ZŁ
ZYSK300
Skopiowano!
Koszyk od 20 000 zł
-400 ZŁ
ZYSK400