Umywalka Elma - Nablatowa 45 Cm Nr Kat. Rea-U8493 Produkcji Rea
Wystaw opinię o produkcie
243,09 zł
Cena
243,09 zł
Cena regularna:
243,09 zł
-0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
231,70 zł
299,00 zł
Cena
299,00 zł
Cena regularna:
299,00 zł
-0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
284,99 zł
+5%
Kod produktu: REA-U8493
duża ilość
Dostawa
od
110,00 zł
-
Kurier:
od
110,00 zł
-
Kurier:
(DHL, Geis)
Zapytaj o produkt
Umywalka Elma - Nablatowa 45 Cm Nr Kat. Rea-U8493 Produkcji Rea
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Opis produktu
Okrągła umywalka Rea Elma to propozycja dla osób, którym zależy na mniej typowych rozwiązaniach do łazienki. Prezentowana umywalka nablatowa jest przystosowana do montażu na blacie bądź szafce..
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | śnieżnobiały |
| Długość umywalki (mm) | 450 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 450 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 140 mm |
| Głębokość umywalki (mm) | 115 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Importer
Podlasiak Andrzej Cylwik sp. k.
ul.Przędzalniana 60
15-688 Białystok, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
Kupuj więcej, płać mniej!
Masz duży koszyk? Wybierz i skopiuj swój kod rabatowy poniżej.
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)
Skopiowano!
Koszyk od 2 500 zł
-50 ZŁ
ZYSK50
Skopiowano!
Koszyk od 5 000 zł
-100 ZŁ
ZYSK100
Skopiowano!
Koszyk od 10 000 zł
-200 ZŁ
ZYSK200
Skopiowano!
Koszyk od 15 000 zł
-300 ZŁ
ZYSK300
Skopiowano!
Koszyk od 20 000 zł
-400 ZŁ
ZYSK400