Umywalka Greta 55 - Nablatowa Nr Kat. Rea-U8536 Produkcji Rea
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: REA-U8536
(DHL, Geis)
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Oryginalny podłużny kształt i smukła linia rantu to cechy, które wyróżniają umywalkę Rea Greta na tle innych umywalek. Jest ona częścią kolekcji Rea Slim Edge, więc idealnie dopasuje się ona do innych elementów armatury łazienkowej oznaczonej jako Slim. Rea Greta jest pokryta śnieżnobiałym szkliwem, dzięki czemu błyszczy i wyróżnia się na tle całej łazienki.
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | śnieżnobiały |
| Długość umywalki (mm) | 560 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 390 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 130 mm |
| Głębokość umywalki (mm) | 100 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Importer
Podlasiak Andrzej Cylwik sp. k.
ul.Przędzalniana 60
15-688 Białystok, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)