Umywalka Nablatowa Konglomeratowa Goya 60 Nr Kat. Rea-U8901 Produkcji Rea
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: REA-U8901
(DHL, Geis)
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Prezentujemy Państwu piękną, niezwykle funkcjonalną i nowoczesną umywalkę. Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Umywalka wykonana jest z wysokiej jakości konglomeratu w kolorze śnieżnej bieli. Umywalkę można podwiesić bądź zamontować bezpośrednio na blacie.
Odpowiednie korki, baterie oraz syfony znajdą Państwo w naszym sklepie.
Konglomerat – Idealna Powierzchnia to materiał, z którego wykonana jest umywalka Goya. Cechuje go wyjątkowa wytrzymałość – zarówno na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania czy nawet wysokie temperatury.
Solidne i dbałe wykonanie zapewni komfortowe i bezpieczne użytkowanie. Poza świetną wytrzymałością konglomerat, mimo śnieżnobiałego koloru, jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości.
Umywalki z konglomeratu to również prosty wybór dla osób, które cenią sobie estetykę i prostotę w jednym. Nowoczesny styl oraz duża wytrzymałość to główne cechy tego materiału.
| Sposób montażu: | Podwieszana, Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | śnieżnobiały |
| Długość umywalki (mm) | 600 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 370 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 140 mm |
| Głębokość umywalki (mm) | 90 mm |
| Materiał: | Konglomerat |
| Otwór na baterię: | 35 mm |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Importer
Podlasiak Andrzej Cylwik sp. k.
ul.Przędzalniana 60
15-688 Białystok, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)