Umywalka Valeria N - Nablatowa 50 Cm Nr Kat. Rea-U5000 Produkcji Rea
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: REA-U5000
(DHL, Geis)
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Umywalka Rea Valeria N to umywalka ceramiczna o klasycznym, prostokątnym kształcie. Dzięki wysokim rantom, prostym liniom i uniwersalnemu kształtowi dopasuje się do każdego wnętrza, gdzie liczy się elegancja i dobry gust. Funkcjonalności nadaje jej półka z otworem montażowym na baterię. Śnieżnobiałe, błyszczące szkliwo zwraca na siebie uwagę, dzięki czemu nikt nie przejdzie obok umywalki obojętnie.
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | śnieżnobiały |
| Długość umywalki (mm) | 505 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 355 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 125 mm |
| Głębokość umywalki (mm) | 80 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | 35 mm |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Importer
Podlasiak Andrzej Cylwik sp. k.
ul.Przędzalniana 60
15-688 Białystok, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)