Wanna Ferrano 160 Nr Kat. Rea-W0150 Produkcji Rea
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: REA-W0150
- w tym przygotowanie przesyłki: 60,00 zł,
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Piękna i niezwykle funkcjonalna wanna Ferrano w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Wanna jest przystosowana do montażu jako wolnostojąca w dowolnym miejscu łazienki. Została wykonana z trwałego i odpornego na uszkodzenia i zarysowania akrylu. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.
Mirror Coat
Powłoka Mirror Coat jest ostatnią warstwą zawierającą włókna fluoropolimerowe. Zostały one naniesione metodą antystatyczną, co daje nam gwarancję idealnie płaskiej powierzchni wanny. Warstwa Mirror Coat charakteryzuje się wysoka odpornością, co doskonale zabezpiecza wannę przed zarysowaniami i zniszczeniem. Kolejnym ważnym atutem jest odporność na odbarwienia, dzięki powłoce mogą się Państwo cieszyć nienagannym wyglądem wyrobu przez długie lata.
| Typ wanny: | wolnostojąca |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | akryl |
| Wysokość | 72 cm |
| Długość: | 1600 mm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Pojemność | 214 litr |
| W zestawie : | syfon + korek kilk-klak |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Importer
Podlasiak Andrzej Cylwik sp. k.
ul.Przędzalniana 60
15-688 Białystok, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)