Wanna akrylowa narożna asymetryczna lewa SELENA 160 produkcji Polimat
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 00953
- w tym przygotowanie przesyłki: 60,00 zł,
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Wanna narożna asymetryczna SELENA łączy w sobie estetykę wykonania i funkcjonalność. Jej wyjątkowy kształt pozwala na zamontowanie parawanu nawannowego. Jest to wanna, która szybko się rozgrzewa, długo utrzymuje temperaturę wody i sprawia, że kąpiel jest przyjemnym, relaksującym, doznaniem.
W zestawie stelaż.
Cena nie zawiera obudowy.

| Symbol | 00953 |
|---|---|
| Długość | 160 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Wysokość całkowita | 59 cm |
| Wysokość rantu | 4 cm |
| Głębokość | 44 cm |
| Pojemność | ok. 190 l |
| Strona | lewa |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | asymetryczne |
| Producent | Polimat |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Produkt łatwopalny. Nie trzymaj blisko źródeł ognia.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
- Produkt powinien być instalowany przez wykwalifikowanych specjalistów
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Producent
POLIMAT Roman Brejecki
rzedbojewice 33
88-150 Kruszwica, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)