Wanna akrylowa prostokątna CLASSIC 130x70 cm produkcji Polimat
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 00134
- w tym przygotowanie przesyłki: 60,00 zł,
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Wanna akrylowa CLASSIC to pełna gracji i elegancji wanna prostokątna, wykonana z najlepszej jakości akrylu. Jej klasyczny kształt sprawia, że wanna urzeka swoją prostą formą. Wpisuje się doskonale w przestrzeń łazienek nowoczesnych o minimalistycznym, surowym stylu, jak również tych bardziej tradycyjnych.
Jej zaletą jest idealna forma oraz ponadczasowy wygląd. Uzupełnieniem tych cech jest doskonała stabilność i równowaga, uzyskana dzięki autorskiemu stelażowi, który usztywnia i utrzymuje wannę w idealnej pozycji. Gładka i delikatna struktura wanny daje poczucie komfortu, a kąpiel w niej pozwala na przyjemny relaks.
W zestawie stelaż.
Obudowa sprzedawana osobno.
| Symbol | 00131 |
|---|---|
| Długość | 130 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokość całkowita | 54,5 cm |
| Wysokość rantu | 3,5 cm |
| Głębokość | 39 cm |
| Pojemność | ok. 90 l |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | prostokątne |
| Producent | Polimat |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Produkt łatwopalny. Nie trzymaj blisko źródeł ognia.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
- Produkt powinien być instalowany przez wykwalifikowanych specjalistów
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Producent
POLIMAT Roman Brejecki
rzedbojewice 33
88-150 Kruszwica, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)