Wanna akrylowa prostokątna CLASSIC SLIM 140x70 cm produkcji Polimat
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 00285
- w tym przygotowanie przesyłki: 60,00 zł,
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Nowa seria wanien CLASSIC SLIM jest kontynuacją znanej i docenianej przez naszych klientów serii CLASSIC. Proste linie wanny zmiękczone lekko profilowanymi łukami wewnętrznych oparć dają efekt wizualny i funkcjonalny. Każdy bowiem łatwo odnajdzie punkt podparcia swoich pleców w wannie, a kąpiel będzie zawsze przyjemnością. Wannę CLASSIC SLIM wyróżnia niski rant 1,7 cm, dzięki czemu łazienka zyskuje nowoczesny wygląd.
Wanny nie nadają się do montażu z panelami. Wysokość rantu wynosi 1,7 cm
W zestawie stelaż.
Obudowa sprzedawana osobno.
| Symbol | 00285 |
|---|---|
| Długość | 140 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokość rantu | 1,7 cm |
| Głębokość | 39 cm |
| Pojemność | ok. 104 l |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | prostokątne |
| Producent | Polimat |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Produkt łatwopalny. Nie trzymaj blisko źródeł ognia.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
- Produkt powinien być instalowany przez wykwalifikowanych specjalistów
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Producent
POLIMAT Roman Brejecki
rzedbojewice 33
88-150 Kruszwica, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)